Nina Busk uczestniczka 1. sezonu Sanatorium Miłości nie żyje

i

Autor: MIESZKO PIETKA/AKPA Zmarła Nina Busk

Nie żyje uczestniczka "Sanatorium miłości". Janina Busk miała 65 lat. Co się stało?!

2022-07-16 20:20

Bardzo smutna wiadomość. W sobotę na oficjalnym profilu programu "Sanatorium miłości" poinformowano o śmierci jednej z uczestniczek show. "Odeszła od nas Nina Busk, uczestniczka 1. edycji Sanatorium Miłości. Zapamiętamy na zawsze jej płomienne serce, radość, energię i pasję do życia" - napisali producenci programu TVP. Janina Busk miała 65 lat.

Czarno-biała fotografia i wzruszające pożegnanie - w taki sposób twórcy "Sanatorium miłości", hitu TVP, poinformowali o śmierci jednej z gwiazd programu. "Odeszła od nas Nina Busk, uczestniczka 1. edycji Sanatorium Miłości. Zapamiętamy na zawsze jej płomienne serce, radość, energię i pasję do życia, którymi dzieliła się z innymi ? Rodzinie Niny składamy szczere wyrazy współczucia" - napisali w krótkiej informacji. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zasmuconych fanów.

Zobacz koniecznie: Przyjaciele z "Sanatorium miłości" pożegnali ją w szpitalu. Nina Busk odeszła wśród bliskich

Nina Busk nie żyje. Fani kochali gwiazdę "Sanatorium miłości"

"Chyba jedna z najciekawszych i najbardziej energicznych uczestniczek. Wielka szkoda"; "Nie, to nie do ogarnięcia, taka wesoła i pełna życia. Tak bardzo Panią Ninę polubiłam, tak mi przykro. Składam wyrazy współczucia dla rodziny"; "Kochana pani Nina. Cudowny Kolorowy Ptak, ogromna strata, Kobieta Wulkan....serce pęka. Wyrazy współczucia dla najbliższych" - piszą. Nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci Niny Busk.

CZYTAJ TAKŻE: Wiemy, jak zginęła żona Donalda Trumpa. Lekarze mówią o tępym uderzeniu

Uzdrowisko. Pikantne sekrety nowego serialu TVP z gwiazdami Sanatorium miłości

Kim była Janina Busk?

Janina (Nina) Busk pochodziła z Torunia. Z wykształcenia była technologiem. Była uczestniczką pierwszej edycji "Sanatorium miłości" i błyskawicznie zaskarbiła sobie sympatię widzów. Po emisji programu dostała angaż w innym formacie TVP - "The Voice Senior", gdzie powierzono jej przeprowadzanie zakulisowych rozmów z uczestnikami. 

CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje znane na całym świecie "dziecko Gerbera". Ann Turner Cook miała 95 lat

Sonda
Oglądasz "Sanatorium miłości"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają