Niewiarygodne, co zrobił ze sobą Maciej Orłoś! Wygląda jak zmarły artysta, ten widok wywołuje ciarki!

2021-12-24 14:35
Maciej Orłoś
Autor: WBF

Maciej Orłoś (61 l.) to aktor, dziennikarz i prezenter telewizyjny, a także ulubieniec szerokiego grona fanów! Śledzą jego losy na Instagramie, gdzie pochwalił się zaskakującą metamorfozą. Orłoś ma długie, kręcone włosy! Ciarki pojawiają się na plecach, bo wygląda jak słynny zmarły artysta. Musicie to zobaczyć!

Maciej Orłoś zaskoczył metamorfozą! Dziennikarz postanowił nieco zmienić swój image, co wywołało lawinę komentarzy i reakcji pod jego zdjęciem na Instagramie. Dotychczas nosił krótkie włosy i okulary - z takim wizerunkiem jest kojarzony. Zawsze elegancki, stonowany prezenter postanowił... pokazać się w długich włosach. Napisał: - Tak się słuchajcie wkurzyłem całą tą sytuacją polityczną, że postanowiłem zmienić image - na znak protestu. Jest OK, czy ścinamy? - pyta Orłoś. Mało tego, włosy ze zdjęcia są kręcone! To zdjęcie wywołuje ciarki na plecach, bo Orłoś do złudzenia przypomina Zbigniewa Wodeckiego (+67 l.). Takie komentarze piszą fani:

ZOBACZ: Ma 65 lat i wygląda obłędnie! Liliana Komorowska była gwiazdą "Kariery Nikodema Dyzmy"! [GALERIA]

- Zaginiony brat bliźniak Zbigniewa Wodeckiego się odnalazł

- Wodecki? To Pan?

- Troszkę taki Wodecki 😍 może Pan coś zaśpiewa do tego?

- Trochę jak Wodecki

- Wygląda Pan jak szalony geniusz. Dla mnie idealnie 🙌

Sami oceńcie!

Polecamy galerię: Tak mieszka Maciej Orłoś

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE