Niewiarygodne, jak wyglądał Stramowski jako nastolatek. Co za twarz i spektakularna zmiana!

2021-09-20 11:46
Niewiarygodne, jak wyglądał Stramowski jako nastolatek. Co za twarz i spektakularna zmiana!
Autor: AKPA Niewiarygodne, jak wyglądał Stramowski jako nastolatek. Co za twarz i spektakularna zmiana!

Piotr Stramowski (34 l.) to aktor, który zasłynął między innymi dzięki filmom Patryka Vegi (44 l.). Mimo, że skończył szkołę aktorską w 2012 roku, dopiero 4 lata później dał się poznać szerszej publiczności. Dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w kraju. Mimo to, niewiele wiadomo o jego życiu sprzed wielkiej kariery. Na Instagramie Stramowski podzielił się zdjęciem z nastoletnich lat. Piotr Stramowski przeszedł wielką metamorfozę!

Piotr Stramowski stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Wszystko za sprawą jego wystąpień w kontrowersyjnych filmach Patryka Vegi. Od tamtej pory drzwi do wielkiej kariery stoją przed nim otworem i występuje w wielu głośnych produkcjach. Mimo, że o życiu zawodowym Stramowskiego wiadomo praktycznie wszystko, inaczej jest z prywatnością. Kim był Piotr Stramowski, zanim został aktorem? Co lubił robić i jak wyglądał? Okazuje się, że mąż Katarzyny Warnke (45 l.) zmienił się nie do poznania od czasów, gdy był nastolatkiem. Na jego Instagramie właśnie pojawiło się zdjęcie z młodości. Mimo dużego podobieństwa, zmianę widać gołym okiem. Brak zarostu, inna fryzura i delikatne rysy twarzy 16-letniego Stramowskiego: 16 lat się miało… Na rybki się chodziło… - napisał. Zdjęcie znajdziecie na dole artykułu.

ZOBACZ TAKŻE: Wiadomo, dlaczego Ewa Chodakowska nie ma dzieci! Mówi wprost i podaje KONKRETNĄ przyczynę!

Piotr Stramowski - co robił zanim został sławny?

Piotr Stramowski nie zawsze był popularny. Jednak niemal całe życie marzył o aktorstwie. Może o tym świadczyć droga edukacji, którą wybrał. Urodził się w Warszawie, gdzie uczył się przez rok w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia. Zdecydował się na profil aktorski, a później wybrał szkołę aktorską im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Ukończył ją w 2012 roku. Studiował z tak znanymi osobami, jak Jakub Gierszał, Adriana Kalska, Mateusz Kościukiewicz, Marcin Kowalczyk, Dawid Ogrodnik czy Katarzyna Zawadzka.

SPRAWDŹ: Katarzyna Skrzynecka pokazała twarz i dekolt z bliska! Mocne ujęcie!

Nowy film Vegi "Pętla". Stramowski jako Cygan, Królikowski w ostrych scenach seksu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE