Niezapowiedziane zmiany w programie „Jaka to melodia?”. Zniknęła ważna postać: „Bez niej to nie to samo”

2023-12-05 17:20

Teleturniej "Jaka to melodia?" od lat cieszy się ogromną popularnością w TVP. Codziennie tysiące Polaków bacznie śledzi emocjonujące zmagania uczestników. Choć minęło już pięć lat od momentu sensacyjnego odejścia Roberta Janowskiego, skład personalny teleturnieju, który obecnie prowadzi Rafał Brzozowski, wydawał się stabilny. Dlatego nagłe zniknięcie Oli Radwan z Super Bandu wzbudziło niepokój wśród telewidzów.

Rafał Brzozowski

i

Autor: AKPA

Teleturniej "Jaka to melodia?" jest ulubionym muzycznym show emitowanym TVP od 26 lat. Miliony Polaków zasiadają popołudniami przed telewizorem, by śledzić zmagania uczestników. Ważnym elementem całości są także muzyczne przerywniki - występy gwiazd, fragmenty piosenek wykonywane przez Super Band, ciekawostki przygotowane przez DJ Adamusa.

Ola Radwan zniknęła z "Jaka to melodia". Widzowie zaniepokojeni

Od kilku lat program prowadzi Rafał Brzozowski, który już na dobre zadomowił się w formacie, podobnie jak zespół Super Band, który zawsze występował w składzie: pianista Piotr Matysik, saksofonista Hubert Sobiecki oraz wokalistka Aleksandra Radwan. To właśnie Olę telewidzowie obdarzyli wyjątkową sympatią i estymą. Dlatego niezapowiedziane zmiany w składzie grupy odbiły się szerokim echem w sieci. Przez kilka bowiem odcinków Ola nie występowała z Super Bandem. Jej miejsce zajął Jakub Magier - absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Zmiany w "Kole fortuny" i "Jeden z dziesięciu". Widzowie TVP nie będą zadowoleni. Norbi nie gryzł się w język!

Czy Aleksandra Radwan odeszła z Super Bandu?

Początkowo internauci myśleli, że jest to jednorazowe zastępstwo. Kiedy jednak Oli zabrakło w kolejnych wydaniach, zaczęli dociekać: "Co się stało z Oleńką?', "Olunia wróć", "Gdzie jest Ola solistka?". Wielu z nich obawiało się, że Aleksandra Radwan odeszła z programu. Na szczęście w sobotę, 25 listopada, Ola ponownie pojawiła się w studiu. Telewidzowie mogą odetchnąć z ulgą. Jednak niecodziennie mogą spotkać swoją ulubienicę. W ostatnim tygodniu w niektórych odcinkach ponownie pojawiał się też Kuba, występując na zmianę z Olą.

Polecamy galerię: Jubileuszowy odcinek "Jaka to melodia?"

Listen on Spreaker.