Od lat wbijały sobie szpile. Teraz z ust Małgorzaty Rozenek-Majdan padły TAKIE słowa o Kindze Rusin

2024-02-22 16:04

W show biznesie zwykle nie ma sentymentów, tym bardziej zaskakujące są nagłe sojusze. Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek-Majdan zwykle stały po przeciwnych stronach barykady. Niespodziewanie dla wszystkich połączył je... Krzysztof Stanowski, a właściwie niechęć do jego działań. Te słowa wielu zaskoczyły. Tak o Kindze Rusin wypowiedziała się perfekcyjna.

Małgorzata Rozenek-Majdan Kinga Rusin

i

Autor: Akpa

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek-Majdan zazwyczaj różnią wsie w swoich opiniach. Panie nie raz udowodnił, ze nie przepadają za sobą, zdarzało i się publicznie dyskutować, i to nie bez złośliwości. Czyżby lata wojenki poszły w niepamięć czy to tylko chwilowy rozejm. tak czy inaczej w jednej sprawie celebrytki znalazły płaszczyznę porozumienia. Do zgodny zachęcił je Krzysztof Satanowski, a raczej niechęć do jego poczynań.

Małgorzata Rozenek-Majdan otwarcie zgodziła się z Kingą Rusin. Chodzi o Krzysztofa Stanowskiego

Do tego stopnia, że ostatnio żona Radosława Majdana publicznie przyznała Kindze Rusin rację. Zapytana przez Świat Gwiazd o wybór pomiędzy Kanałem Sportowym a Kanałem Zero odpowiedziała bez namysłu: - Ani to, ani to. (...) Ja jestem osobą naprawdę niepodzielającą entuzjazmu na temat redaktora Stanowskiego, ani tego, co robi zawodowo, ani tego, jak zachowywał się przez ostatnie parę lat - skwitowała perfekcyjna. Gdy dziennikarka zaczęła drążyć temat zrobiło się jeszcze ciekawiej i padły historyczne słowa. - Nie chcę rozpoczynać dramy, bo wiem, że moja koleżanka po fachu - Kinga, jest teraz z nim na wojennej ścieżce, ale tak jak rzadko kiedy mam okazję, żeby się z Kingą Rusin zgodzić, tak akurat w tym przypadku się zgadzam.

Rozenek-Majdan nie poradziła sobie z prostym zadaniem w "Dzień dobry TVN"

Pamiętasz kto to powiedział? Słynne cytaty znanych ludzi [QUIZ]

Pytanie 1 z 12
Kto wypowiedział te słowa? "Jeśli coś jest niemożliwe do wykonania, dajcie to zrobić Polakom"
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany