Odchudzona Magda Gessler zdradza sekret swojej diety

2019-07-13 9:49
Magda Gessler
Autor: EAST NEWS & FACEBOOK MAGDY GESSLER Magda Gessler

Magda Gessler to najsłynniejsza polska restauratorka ciesząca się ogromną popularnością. Jej program „Kuchenne Rewolucje” gromadzą przed telewizorami rzesze kulinarnych miłośników. Jej fani obserwują ją nie tylko na ekranie, ale także w mediach społecznościowych. Zauważyli, że restauratorka straciła kilka zbędnych kilogramów.

Odkąd pamiętamy, Magda Gessler była niemal zawsze lekko zaokrąglona. Jednak od jakiegoś czasu może pochwalić się zdecydowanie szczuplejszą sylwetką. Nie umknęło to uwadze internautów, którzy są zachwyceni  nowym wyglądem restauratorki.

„Wygląda pani bajecznie, też bym chciała w pani wieku cieszyć się taką figurą”– chwaliła fanka.

I faktycznie trzeba przyznać, że gwiazda TVN wygląda obłędnie.

Okazuje się, że metamorfozą Magdy stoi dieta. Prowadząca “Kuchenne rewolucje” ze swojego menu wyeliminowała pieczywo. Posiłki urozmaica owocami i warzywami spośród których szczególnie upodobała sobie pomidory i grejpfruty. Do regularnie nawadnia organizm, pijąc duże ilości wody.

I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że zdjęcie opublikowane przez Magdę Gessler w piątek pochodzi z... 2013 roku. Najwyraźniej restauratorka schudła tak bardzo, że nie chce tego jeszcze pokazać.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE