Czas się dla niej zatrzymał?

Pamiętacie Alicję Walczak z Big Brothera? Oniemieliśmy na widok 55-letniej artystki [ZDJĘCIA]

2023-07-29 16:08

Alicja Walczak (55 l.) dała się poznać szerokiej publiczności jako czarnowłosa piękność o silnym charakterze. Choć nie wygrała "Big Brothera", to w domu wielkiego brata spędziła niemal 3 miesiące, kończąc go ostatecznie na 4. pozycji. Po programie skończyła Akademię Sztuk Pięknych i oddała się swoim pasjom. Co u niej słychać?

Alicja Walczak - czarnowłosa piękność z "Big Brothera"

Alicja Walczak wzięła udział w 1. edycji "Big Brothera". Show wygrał wtedy Janusz Dzięcioł, ale twarda 35-latka z gdańska pozostała w pamięci widzów na długo. Jak sama później wspominała, program potraktowała jako wielką przygodę, która dała jej możliwość lepiej poznać siebie samą. Po zniknięciu z ekranów Alicja postawiła na edukację. Uzyskała trzy fakultety, kończąc dziennikarstwo, politologię oraz fotografię. Tę ostatnią na Akademii Sztuk Pięknych. Z pasją oddała się malarstwu, zagrała w dwóch filmach, napisała książkę "Piękno duszy".

Alicja Walczak dziś: pisze, maluje i nie zważa na upływający czas

Dziś Alicja Walczak ma 55 lat i nadal jest piękną, a do tego spełnioną kobietą. Choć życie jej nie oszczędzało - najpierw spadła na nią choroba. Udało jej się jednak pokonać raka płuc, jak twierdzi dzięki wierze i modlitwie. Przeżyła też ciężki wypadek samochodowy, po którym musiała się mierzyć ze skutkami urazu kręgosłupa. Przykre okoliczność nie złamały jej. Dziś nadal mieszka i tworzy w Gdańsku. Z fanami komunikuje się za pośrednictwem mediów społecznościowych. A wygląda tak, jakby czas jej się nie imał. Zobaczcie w galerii, jak dziś, po ponad 20 od emisji programu wygląda Alicja Walczak. 

Wieczorny Express - Caroline Derpienski
Sonda
Czy oglądaliście program "Big Brother"?