Patrycja Markowska pierwszy raz o rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Przykre wyznanie

Patrycja Markowska pierwszy raz o rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim. "Długo przeżywam"

2023-02-08 13:15

Patrycja Markowska (44 l.) i Jacek Kopczyński (52 l.) byli parą przez 15 lat. Niestety, w ich związku nastąpił kryzys i mimo że próbowali go pokonać, ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu. Kopczyński ma już nową partnerkę, z którą układa sobie życie, a Markowska jest singielką. Jak się czuje w tej nowej sytuacji?

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński byli parą przez 15 lat. W 2008 roku na świat przyszedł ich syn, Filip (15 l.). Niestety, w relacji tej dwójki nie zawsze było kolorowo. Markowska i Kopczyński przechodzili kryzys. Przez problemy w związku kobieta najpierw postanowiła iść na terapię indywidualną, a potem wraz z ukochanym rozpoczęli terapię dla par. To jednak nie uratowało ich relacji. W październiku 2022 roku w mediach pojawiły się pierwsze informacje, że para postanowiła się rozstać. Kilka miesięcy później, w grudniu, Kopczyński pojawił się na premierze teatralnej w towarzystwie tajemniczej kobiety. Później wyszło na jaw, że to Klaudia Kardas, początkująca pisarka i jego nowa partnerka. Kobieta potwierdziła, że są w związku w rozmowie z Plejadą. 

Patrycja Markowska wyznała, jak czuje się po rozstaniu. Przykre słowa

We wtorek, 7 lutego, Patrycja Markowska pojawiła się na gali Bestsellerów Empiku 2022. W rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post wokalistka wyznała, jak czuje się jako singielka. Nie ukrywa, że nie jest jej łatwo.

- Na razie średnio… Ja przeżywam długo pewne rzeczy i pewnie sporo czasu minie, zanim te skrzydła odrosną - powiedziała.

Markowska odniosła się również do głośnych i medialnych rozstań gwiazd zza oceanu. Podkreśliła, że ona i Kopczyński nie chcą robić show z zakończenia związku. To dlatego trzymali je w tajemnicy.

- Patrzę jakim to się stało teraz stało modnym zabiegiem, że np. Miley Cyrus i Shakira robią z tego show. Ja mam kompletnie inną osobowość. My z Jackiem nie mówimy o rozstaniu. To, że to nie jest na forum, jest dla mnie wielką wartością. W świecie wiele rzeczy się teraz sprzedaje. Jeśli można promować płytę rozstaniem, to dlaczego nie - dodała.

Tak zmieniała się Patrycja Markowska. Zobacz zdjęcia w naszej galerii!

Sonda
Słuchasz muzyki Patrycji Markowskiej?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany