Paulina Krupińska z TVN nie obchodzi walentynek! Ma ważny powód

2024-02-13 8:12

Paulina Krupińska od niemal sześciu lat jest żoną muzyka Sebastiana Karpiela-Bułecki, z którym ma dwójkę dzieci: Antoninę (8 l.) i Jędrzeja (6 l.). Gwiazda TVN rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, tym razem jednak wypowiedziała się na temat walentynek. Jej słowa brzmią zaskakująco. Wyszło bowiem na jaw, że Paulina Krupińska nie obchodzi walentynek! Ma ważny powód.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zanim wzięli ślub, byli razem przez cztery lata. Ich dzieci urodziły się przed tym, gdy para zawarła związek małżeński. Od czasu do czasu krążą plotki o kryzysie w małżeństwie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki, ale raczej można je włożyć między bajki. Co ciekawe jednak, prezenterka "Dzień dobry TVN" ma dość nietypowy stosunek do walentynek. -  Nie obchodzę tego święta, nie uważam, że trzeba tego konkretnego dnia jakoś wyznawać sobie miłość i szczególnie traktować ten dzień. Bo przecież każdy dzień jest ważny, jeżeli się żyje z drugim człowiekiem, ale dla tych, którzy nie pamiętają, to może dobrze, że jest takie przypomnienie - stwierdziła Paulina Krupińska w rozmowie z Plejadą. 

Zobacz naszą galerię pod artykułem: Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska. Historia miłości

Żona Sebastiana Karpiel-Bułecki i piękna prezenterka TVN zwraca przy tym uwagę na to, że pozory mogą mylić. - Ja może wyglądam na taką bardzo twardo stąpającą po ziemi, ale jestem taką niepoprawną optymistką i romantyczką. Lubię świece, lubię niespodzianki i takie rzeczy, ale niekoniecznie to musi być właśnie 14 lutego - tłumaczyła Paulina Krupińska. Ciekawe co na to mąż...

Sonda
Obchodzisz walentynki?
Tak posłowie obchodzą walentynki!