Kryzys w związku Krupińskiej i Karpiela-Bułecki? Plotkuje się o ciemnowłosej piękności

i

Autor: AKPA/Baranowski

Kryzys w związku Krupińskiej i Karpiela-Bułecki? Plotkuje się o ciemnowłosej piękności

2022-07-01 19:00

Czy nad związkiem Sebastiana Karpiela - Bułecki (46 l.) i Pauliny Krupińskiej (35 l.) zawisły czarne chmury? Wiele na to wskazuje! Wokalista miał być według plotek widziany w towarzystwie innej kobiety, podczas gdy ta bawiła się na weselu w Turcji. Żona frontmana zespołu "Zakopower" odniosła się do pytań o kryzys małżeński. Co zdradziła?

Sebastian Karpiel - Bułecka i Paulina Krupińska rozstaną się? Wokalista wpadł w oko innej!

Sebastian Karpiel - Bułecka, wokalista zespołu "Zakopower" i Paulina Krupińska pobrali się w 2018 roku. Tradycyjne góralskie wesele ucieszyło wielu fanów! Teraz jednak nad czteroletnim małżeństwem miały według sensacyjnych doniesień zawisnąć czarne chmury. Co się stało? Podczas gdy Paulina Krupińska bawiła się w towarzystwie Lewandowskich na zorganizowanym w Turcji ślubie znanego biznesmena, Karpiel - Bułecka miał być widziany za kulisami swojego koncertu w towarzystwie ciemnowłosej piękności!

A że plotki rozchodzą się szybko, o kryzysie w związku "temperamentnych charakterów" zrobiło się dosyć głośno. O sprawie donosił m.in. tygodnik "Na żywo". "Za kulisami artysta mógł liczyć na wsparcie kolegów z zespołu oraz dwóch chórzystek, z czego jedna ciemnowłosa piękność z rozczuleniem spoglądała na lidera, a on odwzajemniał jej troskę swoimi spojrzeniami" - pisano. Co więcej, to ponoć brak troski o męża ze strony Krupińskiej miał doprowadzić do tego, że ten szukał pocieszenia w uwadze innych kobiet. Po koncercie wybrał się jednak na kolację już w towarzystwie samych przyjaciół.

Takie rewelacje warto przyjmować z przymrużeniem oka, w związku z czym do plotek o kryzysie w jej małżeństwie odniosła się także sama zainteresowana. Co do powiedzenia o swoim związku miała Paulina Krupińska?

Ja przez te osiem lat, jak jestem z moim mężem, to naczytałam się o tylu kryzysach, że jak ktoś mi ostatnio powiedział, że czytał na jakimś portalu, że mamy kryzys, to powiedziałam, że generalnie odkąd jestem z Sebastianem od pierwszych dni naszego związku, to tak uważam, że w mediach mamy kryzys, więc luz, już się do tego zdążyłam przyzwyczaić - wymownie podsumowała krążące plotki.

Paulina Krupińska szczerze o swoim małżeństwie. Czy jej związek z Sebastianem Karpielem - Bułecką przechodzi kryzys?

Choć na Paulinie Krupińskiej doniesienia o nowej ciemnowłosej piękności w otoczeniu męża zdają się nie robić większego wrażenia, przyznawała, że ich związek nie należy do najspokojniejszych. "Zdarzają się wybuchowe sytuacje, góralskie nocne awantury. Sprzeczamy się, czasem lecą wióry. Sebastian jest cholerykiem. Często traci cierpliwość" - dodawała. Cóż, nie od dziś wiadomo, że największe emocje budzą w nas zachowania osób, do których żywimy silne uczucia! 

Żona Sebastiana Karpiela - Bułecki podkreślała również, jak bardzo zależy jej na prywatności, zwłaszcza w kwestiach dotyczących najbliższych. "Jesteśmy związkiem bardzo prawdziwym, naturalnym. Kiedy coś między nami jest nie tak, to zostaje pomiędzy nami. Na pewno nigdy nie dzielimy się tymi rzeczami w mediach" - komentowała. 

Nie mamy cichych dni, bo jesteśmy temperamentni i uważamy, że zawsze trzeba rozwiązywać sytuację, która się pojawi tu i teraz. Nie ma co udawać, że nagle jest się obrażonym. Ja nie jestem absolutnie osobą, która strzela fochy i lubię rozmawiać. Oczywiście, kiedy w relacji, w związkach pojawiają się dzieci, to jest powód większych napięć i trzeba całą logistykę tak zorganizować. Ale uważam, że rodzina jest czymś najcenniejszym, co mam w życiu - tłumaczyła w rozmowie z Jastrząb Post Paulina Krupińska. 

Magda Gessler została wyróżniona w prestiżowym rankingu najlepszych kobiecych marek osobistych 2022 magazynu Forbes! Jak zmieniała się przez lata jej budowania? Zobaczcie więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

PORANNE WYJCE - Pierwszy raz zatańczysz ze mną [TRIBBS PARODIA]
Sonda
Jaka różnica wieku w małżeństwie jest dla Ciebie odpowiednia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE