Ania z Sanatorium miłości znalazła pocieszenie w innych ramionach

i

Autor: AKPA/Telus

Ania z "Sanatorium miłości" znalazła pocieszenie w innych ramionach. To najpiękniejszy rodzaj miłości

2022-07-01 10:31

Ania to uczestniczka 4. sezonu "Sanatorium miłości", która zaręczyła się z Piotrem. Niestety, związek tej pary nie przetrwał próby czasu. Mimo to Ania nie żałuje udziału w programie i cieszy się czasem spędzanym z bliskimi i przyjaciółmi. Ostatnio opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym przytula się do bliskiego jej sercu człowieka.

Ania to uczestniczka 4. sezonu "Sanatorium miłości", która wyjechała z Polanicy-Zdroju jako narzeczona Piotra. Choć początkowo relacja tej pary zapowiadała się obiecująco, jakiś czas po zakończeniu programu podjęli decyzję o rozstaniu. Ania wyjaśniała później, że ona i Piotr rozminęli się w swoich oczekiwaniach. Poza tym seniorka nie czuła się dobrze w Baszkówce, gdzie mieszkał jej narzeczony. Tęskniła za zgiełkiem miasta, a także swoimi bliskimi i przyjaciółmi. Mimo to para chciała dać sobie kolejną szansę. Wychodzili z założenia, że nie wiadomo, co przyniesie życie i nie warto mówić "nigdy". Niestety, nie udało im się uratować związku. Szczególnie że po sieci zaczęły krążyć zdjęcia Piotra z inną kobietą…

W szczerej rozmowie z Telemagazynem, Ania wyznała:

Udzielam wywiadu, ponieważ chciałabym położyć kres pewnym domysłom i plotkom. Czy są szanse, abyśmy byli razem? Nie. Najpierw okazało się, że Piotrek leci na Rodos z nieznaną mi kobietą. Myślałam, że to żart, ale jak wysłał mi zdjęcia z nią dodając, jaki jest szczęśliwy... Przez moment nie wiedziałam, co mam powiedzieć. Było to podłe z jego strony.

Rozstanie z Piotrem z pewnością było bolesne, ale Ania ma z kim spędzać czas. Ostatnio na jej profilu na Facebooku pojawiły się zdjęcie z córką. Panie wyglądają jak siostry!

Na innych fotografiach widać, że Ania jest roześmiana i pełna życia. Z pewnością nie żałuje udziału programie.

Jak powiedziała Telemagazynowi, z "Sanatorium miłości" udało jej się wynieść coś piękniejszego, niż miłość - przyjaźń.

Zobacz zdjęcia z finału "Sanatorium miłości" w naszej galerii!

Stenia i Władek z "Sanatorium miłości" - ta miłość skończyła się szybko
Sonda
Oglądasz "Sanatorium miłości"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają