Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z Rolnik szuka żony wzięli ślub kościelny! Piękna uroczystość

i

Autor: Tomasz Golla/Super Express

Wesele z pompą!

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" nie oszczędzali na weselu. Wiemy, ile zapłacili za talerzyk. Jakie potrawy podano?

2023-07-02 14:01

Ach, co to był za ślub! W ostatni weekend Paweł Bodzianny (42 l.) i Marta Paszkin z programu „Rolnik szuka żony" przysięgali sobie miłość w urokliwej świątyni w Lwówku Śląskim. Wśród gości nie mogło zabraknąć Marty Manowskiej (39 l.), czyli gospodyni hitu TVP 1, która balowała na weselisku do białego rana.

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin poznali się w 2020 r. w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Dwa lata temu zaręczyli się, potem wzięli ślub cywilny. Ślub kościelny był kwestią czasu.

- Nie mieliśmy konkretnej daty, kiedy chcielibyśmy się pobrać. Raczej nie jesteśmy przesądni i nie miało dla nas znaczenia, żeby miesiąc naszego ślubu miał w nazwie literę "r". Datę wybraliśmy po prostu taką, żeby było to lato. Dopiero potem coś mnie tknęło, żeby sprawdzić, kiedy się poznaliśmy. Okazało się, że ślub bierzemy dokładnie trzy lata po tym - mówiła Marta.

W piątek, 30 czerwca, do Lwówka zjechali goście z całej Polski, wśród nich gość honorowy – swatka pary Marta Manowska. Gospodyni popularnego show założyła czerwoną sukienkę, a na szyję choker z różą. Ale to Marta Paszkin była tego dnia główną bohaterką – jej suknia z koronkowymi aplikacjami robiła wrażenie. „Rolniczka” z bukietem kolorowych kwiatów, wyglądała bardzo szykownie.

Tego dnia młodzi mieli jeszcze jedną ceremonię, chrzcili synka Adama, który przyszedł na świat w ub. r.

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" nie oszczędzali na weselu. Wiemy, ile zapłacili za talerzyk

A potem było już tylko życzenia stu lat szczęścia i wesele, które trwało do samego rana. Państwo młodzi zaprosili gości do Pałacu Brunów, miejsca gdzie poznali się trzy lata temu podczas nagrań do programu.

Tamtejsza restauracja jest jedną z najlepszych w Polsce. Menu weselne oferuje blisko 200 dań. Za "talerzyk" trzeba tam zapłacić 500 zł. Na jakie potrawy mogą liczyć weselnicy? Królewski rosół z trzech rodzajów mięsa, z domowym makaronem i kawałkami kurczaka, Rolada wieprzowa z nadzieniem grzybowym, Schab po parysku, Eskalopki z indyka z płatkami migdałów, Schab duszony po staropolsku, Boeuf Strogonow, Grillowane mięsa z masełkiem czosnkowym i gorącymi bułeczkami, Bigos staropolski. 

To tylko przykładowe menu, młoda para może wybrać inne potrawy.

"Rolnik szuka żony" w Targach Kielce. Jak poszukują uczestników?
Sonda
Wolisz "Sanatorium miłości" czy "Rolnik szuka żony"?