Wzruszenie odbiera mowę!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub kościelny! Mamy zdjęcia, przepiękna sukienka panny młodej

2023-06-30 17:05

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub kościelny! W piątek, 30 czerwca, odbywa się wesele pary, a wcześniej zakochani powiedzieli sobie "tak" w świątyni. Wyglądali przepięknie! Świeżo upieczona pani młoda oraz pan młody, jak widać na fotografiach, są szczęśliwi. Przy okazji para ochrzciła synka Adama. Mamy zdjęcia z uroczystości, wzruszenie odbiera mowę. Zobaczcie!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub kościelny! Para wcześniej wzięła ślub cywilny, to był marzec 2022 roku, a teraz postanowiła powiedzieć sobie sakramentalne "tak" przed Bogiem, w świątyni. Bodzianny był uczestnikiem 7. edycji programu i szybko zyskał sympatię widzów. Zaprosił do "Rolnik szuka żony" trzy kandydatki, spośród których wybrał i pokochał Martę Paszkin. Para doczekała się nawet potomstwa. Marta Paszkin urodziła syna, któremu razem z Pawłem Bodziannym nadali imię Adam. Podczas uroczystości w kościele dziecko zostało też ochrzczone. Maluch urodził się niedługo po tym, jak wzięli ślub cywilny, a teraz zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w kościele. Uroczystość była piękna i odbyła się w piątek, 30 czerwca. Zabawa na całego będzie odbywać się z kolei w Pałacu Brunów w Lwówku. Wesele, hej wesele!

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub kościelny! Mamy zdjęcia, wzruszenie odbiera mowę

Gdy patrzymy na zdjęcia ślubne Marty Paszkin oraz Pawła Bodziannego z "Rolnik szuka żony", trudno powstrzymać łzy wzruszenia. Para wyglądała przepięknie! Zapewne zgodzą się z tym wszyscy goście, którzy byli na miejscu. Mamy zdjęcia ze ślubu kościelnego i całej uroczystości, to po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy.

Zobacz galerię zdjęć: Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub kościelny! Piękna uroczystość

Sonda
Wolisz "Sanatorium miłości" czy "Rolnik szuka żony"?
"Rolnik szuka żony" w Targach Kielce. Jak poszukują uczestników?