Co za historia!

Piasek zdradził, że ma dwóch synów! Sensacyjne szczegóły z życia Andrzeja Piasecznego

2023-06-14 17:51

Andrzej Piaseczny dwa lata temu dokonał coming outu i przyznał, że jest osobą LGBT. Część osób była zaskoczonych tym wyznaniem, a część twierdziła, że "od dawna było wiadomo". Zanim piosenkarz zdradził swoją orientację, przez lata był w związku ze straszą od siebie kobietą. To jednak nie wszystko. W jednym z wywiadów Piasek zdradził, że ma dwóch synów! Poznajcie sensacyjne szczegóły z życia Andrzeja Piasecznego. Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmieniał się Piasek.

Coming out Piaska. Wcześniej był w związku z kobietą

Po tym, gdy Piasek dokonał coming outu, niewiele mówi się o jego życiu sprzed chwili, gdy ujawnił, że jest osobą LGBT. A było ono bardzo ciekawe. Andrzej Piaseczny całował się z Anią Przybylską i był w długoletnim związku ze starszą od siebie o 13 lat Mirosławą. Dziś piosenkarz na ten temat nie mówi, ale ich relacja sprawiała wrażenie bardzo poważnej. Piasek i Mirka zamieszkali razem w kawalerce, a malutkie mieszkanko dzielili z synami kobiety z poprzedniego związku. Andrzej Piaseczny złapał świetny kontakt z chłopakami i czuł się za nich odpowiedzialny. Sam mówił o nich, że to są jego "synowie", mimo że nosili inne nazwisko. Na jednego z nich zarejestrowany był nawet samochód, którym jeździł Piasek. - Zatrzymuje mnie patrol. Policjant pyta: "panie Andrzeju, a czyj to jest samochód?". Odpowiadam automatycznie: "Syna". "Jak to?", dziwi się, bo chłopcy noszą nazwisko swojego ojca, nie moje" - przytoczył kiedyś anegdotkę na łamach "Vivy" piosenkarz. 

Andrzej Piaseczny o dzieciach i wnukach

Piasek do roli ojca podchodził bardzo poważnie. - Przyszłość niesie wiele niewiadomych. Ale jednego jestem pewien: jakkolwiek potoczy się nasze życie, nie ma takiej możliwości, żebym zostawił tych ludzi w sensie moralnym, by nie mogli na mnie liczyć - podkreślił Andrzej Piaseczny. W rozmowie z "Galą" z kolei wokalista zaznaczył, że ma rodzinę, mimo że wszyscy nie mieszkają już razem. - Los sprawił, że bardzo wcześnie wychowywałem dwóch ludzi, o których do dzisiaj mówię, że są moimi synami. Mam nadzieję, że oni przyniosą mi niedługo wnuki - rozmarzył się Piasek. Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmieniał się Andrzej Piaseczny. 

Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"
Listen on Spreaker.