Piotr Adamczyk z żoną. Posypały się gratulacje

i

Autor: PAP Piotr Adamczyk z żoną. Posypały się gratulacje

Piękna żona Adamczyka zwracała na siebie uwagę na czerwonym dywanie: "Wielu rzeczy się nie spodziewacie" [GALERIA]

2021-11-18 14:36

Piotr Adamczyk zabrał żonę do Los Angeles, gdzie odbywała się premiera disneyowskiego serialu "Hawkeye". Polski aktor dołączył do obsady produkcji, w której występują celebryci z Hollywood. Na czerwonym dywanie Adamczyk i jego ukochana zadali szyku! Szczególnie partnerka gwiazdora, która ujawniła coś ważnego na Instagramie!

Piotr Adamczyk rozwija swoją karierę poza granicami Polski. Niebawem będzie można go oglądać w nowym serialu Disneya pt. "Hawykeye". Uroczysta premiera produkcji odbyła się w Los Angeles. Zaproszono największe gwiazdy Marvela. Na ściance pozowali m. in. Jeremy Renner, Hailee Steinfeld czy Vera Farmiga. Ale i Adamczyk miał swoje pięć minut. Na imprezie towarzyszyła mu jego piękna żona Karolina, która na tę okazję ubrała srebrną sukienkę. Ukochana aktora była bardzo dumna z osiągnięć męża i zamieściła na Instagramie ich wspólne zdjęcie. 

- Zaskoczy Was ten aktor jeszcze!! Ja od dzisiaj jestem jeszcze większą fanką (o ile się jeszcze da być większą ?) Jestem mega dumna @piotradamczykactor ❤️ To była piękna premiera! @hawkeyeofficial na @disneyplus od 24 Listopada. Brawo Kochanie ❤️ Wielu rzeczy się nie spodziewacie!

Galeria niżej: Piotr Adamczyk z żoną. Zobacz, jak wyglądali w Los Angeles

ZOBACZ: Piotr Gąsowski przerywa milczenie. Mierzy się z potwornym hejtem. Okropne życzenie śmierci!

Gratulacji na Instagramie nie było końca. Magdalena Lamparska i Joanna Koroniewska przesłały wyrazy uznania. Iza Miko, która sama zaznała światowej kariery oklaskuje Adamczyka. Fani aktora również są zachwyceni i nie mogą doczekać się, aż serial będzie dostępny:

- Zawsze był moim ulubionym polskim aktorem, więc zawsze z przyjemnością oglądam jego filmy! Czekam na następne.

- Brawo @piotradamczykactor ! Co za osiągnięcie!

- Od zawsze ulubiony. Super, że doceniony poza granicami.

Sonda
Cenicie Piotra Adamczyka jako aktora?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany