Antoni K. zatrzymany

i

Autor: AKPA Antoni K. zatrzymany

Narkotyki w tle

PILNE! Aktor Antoni K. zatrzymany przez policję

2023-02-18 21:37

Znany aktor Antoni K. został zatrzymany przez policję. Celebryta podejrzany jest o jazdę pod wpływem narkotyków. Jako pierwszy informację o zatrzymaniu Anotniego K. podał portal warszawawpigulce.pl, kilkadziesiąt minut później informacja została potwierdzona przez PAP. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom Super Expressu do zatrzymania doszło dziś około 16:40 przed popularnym warszawskim klubem w dzielnicy Wola.

Aktor Antoni. K zatrzymany. Narkotyki w tle

Aktor Antoni K. został zatrzymany 18 lutego  o godzinie 16:40 przy ul. Kolejowej. Patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli pojazd marki Audi. Siedzący za kierownicą mężczyzna był wprawdzie trzeźwy, ale narkotest wykrył, że zażywał substancje odurzające. Zdarzenie potwierdza Bartłomiej Śniadała z Zespołu Prasowego Komendy Stołecznej Policji. Policja nie mówi o personaliach mężczyzny, ale potwierdza, że zatrzymano 34-letniego mężczyznę. Jak dowiedział się portal warszawawpigulce - jest to właśnie aktor Antoni K.

Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że w klubie przy Kolejowej odbywała się impreza, najprawdopodobniej  Antoni K. świętował tam 34 urodziny. Aktor siedział w samochodzie audi, kiedy podjechał patrol policji, miał narkotyki. Został zatrzymany, przewieziony na komisariat policji na Wolę, tam trwają dalsze czynności z jego udziałem. Wkrótce podamy więcej informacji. 

 - Policja skontrolowała auto, którym kierował znany aktor Antoni K. Po wykonaniu narkotestu okazało się, że 34-latek znajduje się pod wpływem środków odurzających - dowiedziała się nieoficjalnie PAP.

Antoni K. ślub, ciąża i rozstanie z pięknością

Jeszcze niedawno Antek K. cieszył się sympatią widzów oraz internautów. Dziś jego nazwisko pojawia się w mediach głównie za sprawą skandali. Zostawił ciężarną żonę zaledwie kilka miesięcy po ślubie oraz wyprowadził się wraz z jej sąsiadką, prawniczką Izabelą. Żona zarzucała mężowi, że nie płaci alimentów na synka Vincenta, który przyszedł na świat pod koniec lutego ubiegłego roku. Według ustaleń "Super Expressu", teraz sprawą niepłacenia przez Antka alimentów zajęła się warszawska prokuratura.

Sonda
Myślisz, że związek Królikowskiego z Izą przetrwa dłużej niż jego małżeństwo?
Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Nasi Partnerzy polecają