Piosenka mundialowa z TikToka bije rekordy popularności

i

Autor: FB/@LaczyNasPilka, IG/@xsband_poland

Podnosi na duchu!

Piosenka "Uwierz w cuda" z TikToka bije rekordy popularności! Pokochali ją nawet polscy piłkarze

2022-11-30 13:29

Mundial 2022 trwa w najlepsze. Poznaliśmy już oficjalną piosenkę Mistrzostw Świata w Katarze 2022, więc teraz pora na utwór "Uwierz cuda", który stał się "hymnem" polskich piłkarzy. Piosenka zespołu XS BAND POLAND bije rekordy popularności na TikToku!

TikTok to obecnie jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych, która polega na zamieszczaniu krótkich, często żartobliwych nagrań. Na TikToka trafił również cover piosenki "Ho Hey" The Lumineers pod tytułem "Uwierz w cuda", który nagrał zespół XS BAND POLAND. Jak piszą jego twórczynie, powstał on z pasji do śpiewu. 

- Jolanta Szewczyk to pomysłodawczyni powstania zespołu, Anna Rękawek pisze teksty i teraz również układa muzykę, Lidia Ratajczak bierze udział w korekcie tekstów i muzyki, a Grażyna Kopestyńska ma coraz to nowe pomysły na przyszłe działania zespołu. Cały czas się rozwijamy, śpiewamy o tym, co dzieje się w naszym życiu, nagrywamy filmy i co najważniejsze dobrze się przy tym bawimy. "Wszystko z pasją" - czytamy na oficjalnym profilu zespołu na YouTube.

Żadna z pań nie ma formalnego wykształcenia muzycznego ani nigdy profesjonalnie nie śpiewała. Mimo to, wpadający w ucho utwór bije prawdziwe rekordy popularności w sieci! Piosenkę "Uwierz w cuda" w ciągu zaledwie jednego dnia zobaczyło 3,5 miliona osób! Teraz internauci, którzy sami tworzą filmiki na TikToku, podkładają ją jako linię melodyczną do swoich nagrań.

- Te filmiki zawsze sprawiają, że mam taki dobry humor. Uwielbiam Panie,

- Kocham to,

- Ale to jest słodkie,

- Jak pozytywnie, mega klimat,

- Coś pięknego - czytamy w komentarzach. Internauci napisali ich ponad 10 tysięcy!

"Uwierz w cuda" nieoficjalnym hymnem Mundialu 2022!

To jednak nie wszystko. Utwór, który pokochały miliony osób, został nieoficjalnym hymnem Mundialu 2022! Piosenka "Uwierz w cuda" dotarła nawet do Polskiego Związku Piłki Nożnej i pojawiła się na jego oficjalnym profilu na TikToku w formie linii melodycznej do nagrania z polskimi piłkarzami. Filmik polubiło ponad 228 tysięcy osób! Przedstawiciele PZPN-u odwiedzili też zespół XS BAND POLAND. Materiał z tego spotkania również jest dostępny na platformie TikTok. Panie trzymają kciuki za naszych piłkarzy i nagrały nawet specjalne życzenia!

- Z takim wsparciem musi się udać - czytamy na profilu Łączy nas piłka.

My również trzymamy kciuki za biało-czerwonych i kolejne sukcesy zespołu zespół XS BAND POLAND!

Sonda
Podoba Ci się piosenka "Uwierz w cuda"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają