Gwiazdy na premierze „Pokusy”

i

Autor: Fotokibit/East News Gwiazdy na premierze „Pokusy”

Już jej nie ukrywa

Piotr Stramowski oficjalnie z nową ukochaną. Zabrał ją na premierę "Pokusy"

2023-01-26 21:58

Piotr Stramowski (35 l.) postanowił dłużej nie ukrywać swojej nowej miłości. Aktor, który jak dotąd w towarzystwie pięknej blondynki widywany był jedynie podczas spacerów po Warszawie, tym razem zabrał Natalię na oficjalną premierę filmu "Pokusa", w którym gra jedną z głównych ról. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia.

Piotr Stramowski po rozstaniu z Katarzyną Warnke (45 l.) długo nie próżnował. Przystojny aktor w listopadzie ubiegłego roku zaczął być widywany z piękną blondynką. Natalia – znana neurobiolog, a jeszcze do niedawna scenografka filmowa jak dotąd nie pojawiła się z aktorem publicznie. Jednak w czwartek (26 stycznia) nastąpił przełom. Gwiazdor zabrał swoją nową ukochaną na premierę filmu "Pokusa", w którym gra jedną z głównych ról. Piotr zasiadł z Natalią na widowni. Ciekawe jak kobieta zareagowała widząc partnera w ostrych scenach seksu? W końcu w filmie "Pokusa" na podstawie książki Edyty Folwarskiej (35 l.) aktor miał odważną scenę - trójkąt erotyczny z udziałem Andrea Preti (34 l.) i Heleny Englert (22 l.).

Co prawda Natalia nie stanęła z ukochanym na ściance, ale wchodzili na seans objęci. Wszystko wskazuje więc na to, że Piotr Stramowski układa sobie nawet życie na nowo i u boku pięknej blondynki jest po prostu szczęśliwy. 

Zobaczcie naszą galerię zdjęć, w której znajdziecie pozostałe gwiazdy, które pojawiły się na premierze.

Listen on Spreaker.
"Gwiazdy w Skolimowie" odc.1. Tak żyją artyści w domu opieki w Skolimowie