Anna Głogowska

i

Autor: AKPA/Mieszko Anna Głogowska

Zdjęcie z Niemiec

Plotkowano o jej związku z Roznerskim. Teraz Anna Głogowska pokazała partnera

2022-12-25 21:15

Anna Głogowska, była partnerka Piotra Gąsowskiego, z którym ma 15-letnią córkę Julię, znalazła nową miłość. Tancerka znana z "Tańca z gwiazdami" pokazała zdjęcie z muzykiem Fredem Erikiem. Fotografia powstała w Bad Rappenau w Niemczech.

Anna Głogowska (44 l.) ukrywała swojego partnera przed mediami. Od kilku miesięcy plotkowano, że bardzo bliski jest jej gwiazdor "M jak miłość", Mikołaj Roznerski (39 l.). Teraz okazuje się, że tancerka nie jest związana z aktorem. Jej wybrankiem jest niemiecki artysta Fred Erik. Po wizycie w Warszawie, umieścił krótki filmik na Instagramie. Pod postem komentarz po niemiecku umieściła Głogowska. - Kiedy wrócisz? Tęsknimy za Tobą! Tęsknię … - napisała. Teraz, gdy umieściła zdjęcie z partnerem przy choince, wpis okrasiła hasztagiem #dopudełkazeskarbami.

Anna Głogowska pod koniec września przyznała, że jest szczęśliwie zakochana.  - Chyba mogę powiedzieć, że jestem wreszcie szczęśliwie zakochana. (…) Tak często się zdarza, że ludzie się zakochują, a później im przechodzi. Więc chyba wolałabym poczekać. Ale nie da się ukryć - mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.