Półnagie gwiazdy disco polo smażą się na słońcu... Gorące zdjęcia!

2020-07-31 5:26
Cayra
Autor: Bartosz Kuśmierski Gorąca Cayra na plaży w Międzyzdrojach - tak artystka kręciła klip do piosenki "Jestem Tu"

Polskie morze, jeziora, góry i one: Elwira Mejk, Etna i Cayra, czyli najgorętsze i najseksowniejsze gwiazdy disco polo. W tym roku znane artystki zrezygnowały z zagranicznych wojaży, wybierając na odpoczynek malownicze zakątki naszego kraju.

Elwira Mejk oraz Etna prężą swoje seksowne ciała nad jeziorami, natomiast Cayra kusi swymi wdziękami nad Bałtykiem, gdzie przy okazji nagrała swój najnowszy klip „Jestem tu”.

– Kocham Polskę. Chętnie zwiedzam stare zamki, ale też z przyjemnością wyleguję się na bałtyckich plażach. Chłodna woda w naszym morzu też mnie nie przeraża. Na upały jest wręcz idealna. Kiedyś znalazłam fantastyczne miejsce w Międzyzdrojach i w tym roku wróciłam tam, by nagrać teledysk do mojej najnowszej piosenki – opowiada nam Cayra.

– Przez ostatnie lata wakacje spędzałam zazwyczaj zimą i to zagranicą. Teraz sytuacja zmusiła nas do zostania w Polsce, więc z przyjemnością zwiedzam nasz kraj, podziwiając nieodkryte dotąd miejsca. Uwielbiam słońce, więc chętnie z niego korzystam, bo to naturalna witamina D. Udałam się na wypoczynek do Augustowa, który pamiętam jeszcze z czasów studenckich i do którego mam całkiem niedaleko – mówi Etna.

Jeziora wybrała też Elwira Mejk.

– Tego lata wypoczywamy głównie nad jeziorem Narie koło Morąga. Pływamy naszą żaglówką. Opalamy się, korzystamy z kąpieli wodnych. Uwielbiam pływać na otwartym jeziorze, choć chętnie też korzystam z wyznaczonych kąpielisk. Tęsknię za koncertami, ale cieszę się latem i słońcem, które uwielbia moje ciało – zdradza Elwira.

Półnagie gwiazdy disco polo smażą się na słońcu... Gorące wideo!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE