Bossa Norkah

i

Autor: AS.

Polski jazz, bossa nova i poezja - takiej płyty nie było od lat!

2017-11-24 20:36

Bossa Norkah to projekt wokalistki Honoraty Kożuchowskiej do muzyki i tekstów znanego barda i poety Antoniego Murackiego. Do współpracy przy płycie  Honorata zaprosiła znakomitych muzyków jazzowych i tak powstał materiał na płytę Bossa Norkah. Piękne polskie teksty otulone ciepłymi dźwiękami bossa novy. Bossa Norkah chce wydać coś wyjątkowego. Pomożecie?

Finalistka m.in festiwalu piosenki im. Agnieszki Osieckiej 2005, na co dzień wokalistka zespołu "Ciepły Wieczór", grającego przed- i powojenne piosenki o Miłości, uczennica szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu, Studium Wokalnego im. Jerzego Wasowskiego, oraz niezliczonych warsztatów wokalnych. Możecie ją również kojarzyć z warszawskich spotkań bębniarskich "Poprzeszkadzaj Trochę:)" lub instrumentalno-wokalnego jam session "Naturalny Dżem Kokosowy, bez konserwantów...", które to imprezy od kilkunastu lat organizuje w Warszawie, jako organizatorkę off’owych koncertów, czy też jako dj-kę Niezłą Agentkę.

Posłuchajcie tutaj:

Jak można pomóc dowiecie się TUTAJ

Honorata Kożuchowska 10 lat temu po raz pierwszy spotkała poetę i barda Antoniego Murackiego i zamarzyła by nagrać płytę z jego piosenkami. Po 10 latach spotkali się ponownie i wreszcie ruszyła mała lawina wielkich wydarzeń. Do współpracy Honorata zaprosiła znakomitych polskich jazzmanów. Przepiękne poetyckie teksty ubrane w ciepłe dźwięki bossa novy, to płyta jakiej nie było od lat. Pomożecie spełnić marzenie?


Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany