Popularna prezenterka WYJEŻDŻA z Polski NA ZAWSZE! Wiemy, gdzie zamieszka

2022-01-22 11:34
Popularna prezenterka WYJEŻDŻA z Polski NA ZAWSZE!
Autor: instagram/@katarzyna_kepka

Katarzyna Kępka (40 l.) swoją przygodę z telewizją zaczynała w stacji Viva Polska. Dziś prowadzi własną platformę online i pomaga Polakom we wprowadzaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Teraz prezenterka wyprowadza się z Polski! Gdzie się wybiera?

Znana prezenterka telewizyjna wyprowadza się z Polski!

Katarzyna Kępka zadebiutowała w roli prezenterki telewizyjnej w 2004 roku. Ze stacją Viva Polska, która przed kilkoma laty zniknęła z anteny, współpracowała do 2013 roku. Prowadziła programy rozrywkowe "PL Top 10", "Hot Or Not" oraz "Viva Mjuzik Kłiiiz". Była także odtwórczynią roli Elżbiety Jurczyk w "M jak miłość" (w 2010 roku) oraz gospodynią show Polsatu "Got to Dance. Tylko taniec". 

Po trwającej niemal dekadę telewizyjnej karierze prezenterka zniknęła z ekranów. Teraz znana jest zaś jako fit influencerka i trenerka, która pomaga Polakom zadbać o zdrowie oraz aktywność fizyczną. Ostatnio Kępka ogłosiła, że… wyprowadza się z kraju! 

"Decyzja podjęta" - zakomunikowała, pokazując selfie z partnerem, Szymonem Gasiem, oraz biletami lotniczymi.

Gdzie zamieszka Katarzyna Kępka?

Popularna prezenterka z radością pochwaliła się fanom swoim "biletem w jedną stronę". W kolejnym poście na Instagramie, nie kryjąc emocji, pokazała kolejny etap przeprowadzki - wywózkę rzeczy do składziku. Razem z rodziną wybierają się… na Sri Lankę! 

Przeprowadzkowe posty Kępki spotkały się z ciepłym odbiorem - fani okazali jej oraz jej najbliższym dużo wsparcia, życząc im szczęścia w nowej rzeczywistości.

Powodzenia no i czekam na piękne zdjęcia 😍💪🏼

- Jakie to jest cudowne, taka odwaga, decyzja, pomysł na życie no przecudne :-)

Wszystkiego dobrego na tej nowej drodze 🙂 - czytamy w komentarzach.

Najnowsze zdjęcie Katarzyny Kępki i jej rodziny (oraz kilku ogromnych toreb i walizek) okraszone zostało podpisem, w którym prezenterka i influencerka zapowiada jeszcze większą aktywność w sieci oraz plany zrobienia "życiowej formy". 

Zarówno sama prezenterka, jak i jej partner wyglądają na szczęśliwych i podekscytowanych tym, co ich czeka. Myślicie, że spodoba im się w nowym miejscu?

Sonda
Oglądaliście programy prowadzone przez Katarzynę Kępkę w stacji Viva Polska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE