UCHO PREZESA Robert Górski

i

Autor: materiały prasowe UCHO PREZESA Robert Górski

Popularny kabareciarz pokazał przyszłą żonę. Para ma już dziecko [GALERIA]

2019-06-24 13:02

Robert Górski (48 l.) gościł razem z narzeczoną Moniką Sobień (34 l.) na premierze "Piękna Lucynda" w Teatrze 6. piętro. Lider kabaretu Moralnego Niepokoju z partnerką wychowuje czteromiesięczną córkę Malinę.

O tym, że satyryk ułożył sobie życie na nowo, do niedawna wiedziało niewiele osób. Robert Górski tworzył związki z graficzką Katarzyną Osipowicz, z którą ma syna Antoniego (15 l.) oraz z reżyser Beatą Harasimowicz. Od jakiegoś czasu twórca "Ucha prezesa" jest jednak z Moniką Sobień, dziennikarką i założycielką magazynu WeMen.pl. Przyszła żona Górskiego jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz scenariopisarstwa w Mistrzowska Szkoła Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy.

Para planuje wziąć ślub kościelny w sierpniu. Przyjęcie weselne przygotowuje ekskluzywny, butikowy hotel z restauracją na warszawskiej Pradze.

Kabareciarz Robert Górski został ojcem. Przytyk do Jarosława Kaczyńskiego [ZDJĘCIE]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE