Potworna tragedia zwycięzcy Eurowizji. Mans Zelmerlow stracił dziecko

i

Autor: Instagram Potworna tragedia zwycięzcy Eurowizji. Mans Zelmerlow stracił dziecko

Potworna tragedia zwycięzcy Eurowizji. Mans Zelmerlow stracił dziecko. Odważne wyznanie żony

2020-08-04 13:01

Mans Zelmerlow (34 l.) w 2015 r. zwyciężył 60. Konkursu Piosenki Eurowizji. Jego piosenka pt. "Heroes" stała się hitem w Polsce i na świecie. Wokalista udziela się charytatywnie. Natomiast w życiu prywatnym po raz kolejny spotkała go potworna tragedia. Stracił dziecko. Jego żona poroniła po raz drugi. Mans przeżywa bardzo trudne chwile. Niezwykłą odwagą wyróżniła się jego żona, której wyznanie możecie przeczytać niżej.

Måns Zelmerlöw to utalentowany szwedzki artysta. Nie tylko śpiewa, ale także komponuje i pisze teksty do swoich piosenek. Jest również znany jako prezenter telewizyjny i aktor musicalowy. W Polsce usłyszeliśmy o nim za sprawą Eurowizji. W 2015 roku w Wiedniu odbył się  60. Konkurs Piosenki Eurowizji. Mans wygrał konkurs świetną piosenką pt. "Heroes", która w sekundę stała się wielkim hitem. Rodacy witali go w kraju z wielką pompą.  Poza działalnością muzyczną muzyk chętnie angażuje się w działalność charytatywną.  W 2013 założył fundację „Zelmerlöw & Björkman Foundation”, za pośrednictwem której zbiera fundusze na pomoc materialno-naukową mieszkańcom Afryki Południowej. 5 września 2019 poślubił angielską aktorkę Ciarę Janson. Para doczekała się synka Alberta. Mieszkają w Wielkiej Brytanii.  

Mans Zelmerlow stracił dziecko. Odważne wyznanie żony

Okazało się, że małżeństwo starało się o kolejne dzieci. Niestety, żona artysty poroniła i to dwukrotnie. Przyznała się do tego na Instagramie. Odważyła się na mocny i wzruszający wpis na temat straty: - To było kilka strasznych dni. Niestety, straciliśmy nasze maleństwo. To drugie „ciche poronienie”, którego doświadczyliśmy w tym roku. Zamierzam teraz spędzić trochę czasu z dala od mediów społecznościowych, aby to wszystko przetworzyć, wyleczyć i spędzić czas z moją najdroższą rodziną (…) To niespotykane, że zdarza się to drugi raz z rzędu na tak późnym etapie. Nie martwcie się jednak tym wpisem, to po prostu nie był nasz rok. Mans podziękował na swoim koncie lekarzom za opiekę nad jego żoną. Jego słowa również chwytają za serce: - Jestem bardzo wdzięczny za piękną rodzinę, którą już mam i znowu jestem zdumiony moją silną, odważną żoną, która tak wiele przeszła przez ostatnie kilka dni. Kocham Cię.

ZOBACZ:Zenek Martyniuk PRZYŁAPANY. Kara może być dotkliwa. Koronawirus w Polsce

Roman Polański w ZATOCE SZTUKI. Chcą usunąć haniebny symbol seksualnej afery [GALERIA]

Wyświetl ten post na Instagramie.
Saturday mornings are for lying in.. Post udostępniony przez Måns Zelmerlöw (@manszelmerlow)
Koterski jako Gierek. Czy jest podobny do I sekretarza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE