Poważne problemy Luny przed Eurowizją. Gwiazda odwołuje kolejne koncerty. "Mam nadzieję, że mi wybaczycie"

2024-04-13 8:29

Luna ma poważne problemy i to tuż przed Eurowizją 2024. Gwiazda była zmuszona odwołać swoje kolejne zagraniczne koncerty. Co się stało? Piosenkarka ogłosiła w mediach społecznościowych, że choć była już spakowana do wyjazdu na kolejne występy, niestety musiała je odwołać z powodu problemów zdrowotnych. "Mam nadzieję, że mi wybaczycie" - mówi.

Luna zaliczyła wpadkę przed Eurowizją

i

Autor: Akpa

Poważne problemy Luny przed Eurowizją. Gwiazda odwołuje kolejne koncerty

Eurowizja 2024 zbliża się wielkimi krokami, a reprezentantka Polski zaczęła odwoływać kolejne zagraniczne koncerty. Po dość kontrowersyjnym występie Luny w Londynie, który spotkał się ze sporym hejtem, fani gwiazdy najwyraźniej nie będą mieli okazji posłuchać jej jeszcze przed Eurowizją, gdyż artystka odwołała zaplanowane na najbliższe dni koncerty w Holandii i w Szwecji. W mediach społecznościowych opublikowała nagranie, na którym przeprasza swoich fanów za tę decyzję i tłumaczy ją problemami zdrowotnymi, a konkretnie infekcją gardła. 

Luna opublikowała smutne nagranie

W piątkowy wieczór Luna poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że niestety musi zrezygnować z udziału w koncertach przed Eurowizją. Wokalistka na nagraniu pokazała spakowaną już do wyjazdu walizkę i wyjaśniła, że przez problemy z głosem była zmuszona niemal w ostatniej chwili odwołać swoje występy.

- Jak widzicie, byłam już spakowana do Amsterdamu i Sztokholmu. Nie mogłam się doczekać aż was zobaczę, bo muzyka i spotkania z wami są uzdrawiające. Niestety, muszę najpierw wyleczyć mój głos, co zresztą słychać. Jest mi naprawdę smutno i mam nadzieję, że mi wybaczycie. Sercem jestem z wami. Mam nadzieję, że będę mogła odwiedzić Amsterdam i Sztokholm najszybciej jak to będzie możliwe - przekazała na Instagramie Luna.

Luna odwołuje koncerty

i

Autor: Instagram/ @musicofluna Luna odwołuje koncerty
Eurowizja 2024. Tak kiedyś wyglądała Luna! Odkopaliśmy stare zdjęcia Aleksandry Wielgomas. Można się zdziwić!

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki