Daria Górka odchodzi z TVN24

i

Autor: Instagram @gorka_daria

Widzowie dobrze ją znają

Prezenterka TVN24 odchodzi z pracy! "Nieczęsto rzuca się pracę, którą się kocha"

2023-01-25 19:30

TVN24 traci kolejną prezenterkę! Daria Górka, która z informacyjnym kanałem TVN-u związana była przez ponad osiem lat, postanowiła opuścić szeregi redakcji. "Nie było też oficjalnych maili, podziękowań i pożegnań, ale podziękować chcę" - czytamy we wstępnie oświadczenia.

Transfery wielu dziennikarzy ze stacji do stacji wzbudzają w Polsce sporo emocji. Takich przypadków mamy mnóstwo i zapewne jeszcze wiele razy dowiemy się, że ktoś przechodzi z Polsatu do TVN-u, albo z TVP do Polsatu. Podobnie dzieje się w przypadku głośnych odejść z pracy tych, którzy z daną telewizją związani byli przez lata. Tym razem przyszła pora na prezenterkę TVN24, Darię Górkę.

Prezenterka TVN24 odchodzi z pracy! "Nieczęsto rzuca się pracę, którą się kocha"

Dziennikarka, która z informacyjnym kanałem TVN-u związana była od przeszło ośmiu lat, opublikowała na instagramowym koncie oficjalne oświadczenie. Dziękując widzom za wsparcie, a szefostwu i kolegom za naukę, poinformowała, że nadszedł czas na zmiany.

- Nieczęsto rzuca się pracę, którą się kocha. Dlatego wybaczcie mi, że tak długo na ten temat milczałam. Nie było też oficjalnych maili, podziękowań i pożegnań, ale podziękować chcę za 8,5 roku mojej pracy w TVN24, za szkołę zawodu i życia, za wszystko, czego się nauczyłam i wszystkim, którzy sprawili, że dziennikarstwo to moja grupa krwi. Grupy krwi nie zmieniam. Obiecuję. Ciąg dalszy nastąpi - czytamy na Instagramie gwiazdy.

Pod postem pojawiło się wiele słów wsparcia, jak i podziękowań za wieloletnią misję dzielenia się z widzami najważniejszymi informacjami z Polski oraz ze świata. Daria Górka nie zdradziła, w jaki sposób chce aktualnie rozwijać dalszą karierę w mediach, ale na nadmiar wolnego czasu narzekać nie będzie. Gwiazda skupia się bowiem w roli mamy 3,5-letniej córki.

Sonda
Oglądasz TVN24?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają