Żoną Tomasza Wolnego jest gwiazda TVN24. Opowiedział, co czuł przed ślubem

2023-01-03 20:40

Tomasz Wolny (43 l.) i Agata Tomaszewska (44 l.) są szczęśliwym małżeństwem z 13-letnim stażem. Wiele osób zastanawia się, jak para dogaduje się w domowym zaciszu, pracując w dwóch konkurencyjnych telewizjach. Teraz, na planie "Pytania na Śniadanie", o wyjawienie szczegółów na temat ślubu został poproszony dziennikarz. Nie wahał się ani chwili.

Tomasz Wolny, Agata Tomaszewska

i

Autor: AKPA / Baranowski Michał

Tomasz Wolny to znany szerszej publiczności prezenter "Pytania na Śniadanie", który pracuje również w redakcji "Panoramy". Dzięki doświadczeniu, kulturze i wiedzy zyskał sympatię wielu widzów, choć o swoim życiu prywatnym nie mówi zbyt wiele. Wiadomo, że jest bardzo wierzącym mężczyzną, który chodzi na pielgrzymki oraz spełnia się w roli męża oraz dzieci. Z Agata Tomaszewską, z którą ożenił się w 2009 roku, doczekał się dwóch córek - Zosi i Halszki - oraz syna Tymona.

Żoną Tomasza Wolnego jest gwiazda TVN24. Opowiedział, co czuł przed ślubem

Wtorkowe wydanie "Pytania na Śniadanie" poprowadzili Tomasz Wolny i Ida Nowakowska. W studiu porannego programu telewizyjnej dwójki pojawiła się również m.in. Anna Lewandowska-Kitulek, która poruszyła z prowadzącymi temat ślubów. Właśnie podczas tej rozmowy dziennikarka wypytywała Wolnego o jego własne doświadczenia związane z tym pięknym przeżyciem, którego doświadczył 13 lat temu.

- Poczułem, że jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie. Wiem, że to może brzmi jak wytarty slogan, ale absolutnie miałem świadomość, że wygrałem wszystko, a właściwie za chwilę wygram wszystko – stwierdził, odpowiadając na pytanie, co czuł, stojąc przed ołtarzem.

Padło również pytanie o to, czego prezenter najbardziej bał się, zanim przyszła żona zjawiła się w kościele.

- Miałem stres, czy ona przyjdzie – dodał.

Jak widać, niepotrzebnie przywoływał myślami tak czarny scenariusz! Uważacie, że razem z Agatą są idealnie dopasowanym małżeństwem?

Sonda
Oglądasz "Pytanie na śniadanie"?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają