Prokop publicznie zadrwił z Mroczka! Odkrył, co łączy go z... Morawieckim!

i

Autor: AKPA Prokop publicznie zadrwił z Mroczka! Odkrył, co łączy go z... Morawieckim!

Szok!

Prokop publicznie zadrwił z Mroczka! Odkrył, co łączy go z... Morawieckim!

2022-12-21 18:40

Marcin Prokop i Dorota Wellman w środowy poranek (21 grudnia) prowadzili "Dzień dobry TVN". Prezenter pozwolił sobie na bardzo złośliwy żart o Marcinie Mroczku i podzielił się z widzami swoim odkryciem odnośnie tego, co łączy go z premierem Mateuszem Morawieckim.

Duet Prokop & Wellman cieszy się największą sympatią widzów "Dzień dobry TVN". Oboje prowadzący mają świetne poczucie humoru. Wyjątkowo szerokim echem w sieci odbił się ostatni żart prezentera. Marcin Prokop zainspirował się świąteczną okładką czasopisma "Świat seriali", na której pojawiło się zdjęcie ze świątecznego odcinka serialu "M jak miłość". Zapozowali do niego Piotr i Kinga Zduńscy, w których wcielają się Marcin Mroczek i Kasia Cichopek.

Marcin Prokop zażartował z wyglądu Marcina Mroczka i jego podobieństwa do Mateusza Morawieckiego.

- Muszę się podzielić odkryciem, gdyż w me ręce wpadł magazyn „Świat seriali”. Myślałem, że to premier Mateusz Morawiecki z Katarzyną Cichopek aktualnie tutaj spędza święta. Marcinie idziesz stylistycznie w tym właściwym kierunku. Możesz zostać dublerem naszego jaśnie panującego pana Morawieckiego. Idealny, nie? Wspaniały, tylko nos krótszy – drwił na antenie "Dzień dobry TVN".

Zobaczcie okładkę, z której żartował Marcin Prokop niżej. Czy Marcin Mroczek rzeczywiście wygląda jak Mateusz Morawiecki?