Tak wygląda teraz grób syna Sylwii Peretti. Sportowy samochód i morze zniczy

i

Autor: Art Service

Nowe fakty wyszły na jaw!

Przełom w sprawie wypadku syna Sylwii Peretti!? Ustalenia prokuratury mogą rzucić nowe światło

2023-09-12 22:15

W połowie lipca na ulicach Krakowa doszło do tragicznego wypadku z udziałem syna gwiazdy "Królowych Życia", Sylwii Peretti. Rozpędzony samochód mknął ulicami miasta i wpadł w poślizg. Oprócz Patryka P. w aucie były jeszcze trzech innych mężczyzn. Teraz prokuratura ma nowe fakty w tej sprawie! Będzie przełom?

Syn Sylwii Peretti z programu "Królowe życia" zginął w wypadku samochodowym w nocy z 14 na 15 lipca. 23-letni mężczyzna jechał wraz z trzema kolegami. Nikt nie przeżył. Niedawno śledczym udało się ustalić tożsamość mężczyzny, który był świadkiem tragicznego wypadku. Przesłuchanie świadka odbyło się dopiero po miesiącu od zdarzenia, bowiem był on cudzoziemcem. To skomplikowało ten proces, ponieważ nie stawił się on wcześniej na komendzie policji, aby złożyć zeznania. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty.

Nowe fakty w sprawie wypadku Patryka P. Czy to będzie przełom?

We wtorek na jaw w sprawie wyszły nowe fakty. Jak podaje "Fakt" małopolska policja dostała już zgodę na przesłuchanie świadka. Wcześniej mimo, że znano jego dane, nie można było go zaprosić na przesłuchanie, ponieważ nie był on obywatelem Polski. Był on spoza Unii Europejskiej.

- Ustalono już termin i uzyskano zgodę na przesłuchanie w/w osoby. Nie uzyskano w toku śledztwa wszystkich opinii biegłych - przekazał "Faktowi" Mariusz Boroń.

Na tę chwilę pieszemu nie będą postawione żadne zarzuty.

Zobacz poniższą galerię: Tak wygląda teraz grób syna Sylwii Peretti. Sportowy samochód i morze zniczy  

Przełomowe informacje w sprawie syna Sylwii Peretti. Pięć kluczowych pytań.
Sonda
Oglądasz "Królowe życia"?
Listen on Spreaker.