Przeszczepy dają nowe życie

2018-03-29 4:00
12. Bieg po Nowe Życie już początkiem kwietnia
Autor: materiały prasowe

Normalne życie i aktywność po przeszczepie - zdecydowanie tak! 12. Bieg po Nowe Życie tworzy liczne grono osób po przeszczepach oraz rzesza osób, które wspiera tę ideę. Nic więc dziwnego, że podczas sztafety nordic walking na starcie meldują się znani i lubiani. Oczywiście wśród nich nie może zabraknąć ambasadora akcji - Przemysława Salety (50 l.).

- Przeszczep to było moje drugie narodzenie - mówi Krystyna Murdzek, szefowa Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji. Do tej pory brała udział we wszystkich edycjach "Biegu po Nowe Życie". Teraz jest po drugim przeszczepie i jeszcze nie może stanąć na starcie biegu. Za to w Wiśle pokaże się cała plejada gwiazd - od Agnieszki Kaczorowskiej (28 l.) i Marcina Mroczka (36 l.) po Ewę Kuklińską (67 l.) i Michała Olszańskiego (64 l.). Zapraszamy! 12. Bieg po Nowe Życie, 7 kwietnia, godz. 12.00, plac Bogumiła Hoffa w Wiśle.

Sprawdź: 12. bieg po nowe życie. Gwiazdy zapraszają do Wisły

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE