QUIZ Fala zbrodni Polsat. Baka, Wieczorkowski, Urbańska, Kamińska. Pamiętasz kogo grali?

2024-04-17 15:21

Serial "Fala zbrodni" zadebiutował na ekranach telewizji Polsat w listopadzie 2003 roku. Produkcja szybko zdobyła sporą popularność i doczekała się aż pięciu serii. Wielu fanów jednak uważało, ze to za mało i czekało na kolejne odcinki. Niestety nowe nie powstały do dziś. W "Fali zbrodni" wystąpiło wielu świetnych aktorów. Pamiętasz kogo grali? Rozwiąż QUIZ Fala zbrodni Polsat. Mirosław Baka, Jan Wieczorkowski, Natasza Urbańska, Dorota Kamińska.

Mirosław Baka, Jan Wieczorkowski

i

Autor: Akpa

Oglądając kręcony we Wrocławiu serial "Fala zbrodni", niejednokrotnie widzom przechodziły ciarki po plecach. Emitowana w latach 2003-2008 w telewizji Polsat produkcja cechowała się wielką brutalnością. Serial wciągał i cały czas trzymał w napięciu. W głównych rolach w "Fali zbrodni" występowali m.in. Mirosław Baka, Dorota Kamińska, Jan Wieczorkowski, Mariusz Jakus, Agnieszka Wagner, Natasza Urbańska i Przemysław Sadowski. Oprócz nich przez serial Polsatu przewinęło się wiele innych gwiazd polskiego kina i teatru, m.in. Przemysław Bluszcz, Rafał Cieszyński, Mirosław Zbrojewicz, a nawet Daniel Olbrychski i Bogusław Linda! Pamiętasz kto kogo grał w serialu "Fala zbrodni"? Te role były niezwykle charakterystyczne. Rozwiąż nasz QUIZ Fala zbrodni Polsat. Baka, Wieczorkowski, Urbańska, Kamińska. Pamiętasz kogo grali?

QUIZ Fala zbrodni Polsat. Baka, Wieczorkowski, Urbańska, Kamińska. Pamiętasz kogo grali?

Pytanie 1 z 15
Mirosław Baka w serialu "Fala zbrodni" grał:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki