QUIZ Na Wspólnej. Zięba, Brzozowski czy Hoffer? Jak mają na nazwisko bohaterowie serialu TVN?

2024-04-21 11:05

Serial "Na Wspólnej" to jeden ze znaków firmowych TVN. Telenowela nadawana jest od 2003 roku. Mimo upływu lat i zmieniającej się od czasu do czasu obsady, "Na Wspólnej" ciągle cieszy się sporą popularnością. W zależnościach między głównymi bohaterami można się nieco pogubić. Tak samo w ich nazwiskach. Rozwiąż QUIZ Na Wspólnej. Zięba, Brzozowski czy Hoffer? Jak mają na nazwisko bohaterowie serialu TVN?

Na Wspólnej, odc. 3660. Maria Zięba (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)

i

Autor: player.pl Na Wspólnej, odc. 3660. Maria Zięba (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)

"Na Wspólnej" to serialowy hit TVN. Na antenie od 21 lat!

TVN decydując się w 2003 roku na emisję serialu "Na Wspólnej", zrobił doskonały ruch. Kto by się spodziewał tego, że 21 lat później telenowela o rodzinach Brzozowskich, Ziębów, Hofferów, Zimińskich i ich znajomych nadal będzie nadawana na głównym kanale TVN. Przez serial przewinęło się wiele znanych aktorek i aktorów, m.in.: Bożena Dykiel, Renata Dancewicz, Anna Korcz, Małgorzata Socha, Katarzyna Walter, Robert Kubelski, Jakub Wesołowski, Leszek Lichota, Marcin Chochlew czy Wojciech Majchrzak. Losy bohaterów są bardzo zagmatwane. W fabule "Na Wspólnej" można się nieźle pogubić. Ciekawi jesteśmy, czy pamiętacie, jak mają na nazwisko główne postacie występujące w serialu TVN. Rozwiąż QUIZ Na Wspólnej. Zięba, Brzozowski czy Hoffer? Jak mają na nazwisko bohaterowie serialu TVN? Przed Wami 18 pytań. W każdym tylko jedno odpowiedź jest poprawna. 

QUIZ Na Wspólnej. Zięba, Brzozowski czy Hoffer? Jak mają na nazwisko bohaterowie serialu TVN?

Pytanie 1 z 18
Maria (w tej roli Bożena Dykiel) "Na Wspólnej" ma na nazwisko:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki