QUIZ Rodzina zastępcza i Graczykowie. Kogo grali Kownacka, Kurowska, Fronczewski i Wawrzecki?

2024-04-24 19:19

Pod koniec ubiegłego wieku i na początku XXI w polskiej telewizji królowały seriale komediowe. Wśród nich były m.in. emitowane w telewizji Polsat produkcje "Rodzina zastępcza" i "Graczykowie", którzy potem mieli kontynuację jako "Graczykowie, czyli Buła i spóła". Pamiętasz aktorów występujących w tych serialach? Rozwiąż QUIZ Rodzina zastępcza i Graczykowie. Kogo grali Kownacka, Kurowska, Fronczewski i Wawrzecki?

Graczykowie, Rodzina Zastępcza

i

Autor: Prończyk/AKPA

Polsat już w latach 90. specjalizował się w polskich serialach komediowych. To w tej stacji oglądaliśmy m.in. "Świat według Kiepskich", "Miodowe lata", "13. posterunek" czy właśnie seriale "Rodzina zastępcza" i "Graczykowie". W tych dwóch ostatnich produkcjach występowało wiele znakomitych aktorek, m.in.: Joanna Kurowska, Gabriela Kownacka, Joanna Trzepiecińska czy Monika Mrozowska, i aktorów (Piotr Fronczewski, Paweł Wawrzecki, Tomasz Dedek, Zbigniew Buczkowski i inni). Ciekawostką jest to, że swoją rolę w "Rodzinie zastępczej" miała także sama Maryla Rodowicz, która wcieliła się w postać siostry głównej bohaterki. Oglądając te seriale śmiechu było mnóstwo. Pamiętasz kto kogo grał w "Rodzinie zastępczej" i w "Graczykach"? Rozwiąż QUIZ Rodzina zastępcza i Graczykowie. Kogo grali Kownacka, Kurowska, Fronczewski i Wawrzecki?

QUIZ Rodzina zastępcza i Graczykowie. Kogo grali Kownacka, Kurowska, Fronczewski i Wawrzecki?

Pytanie 1 z 18
Rolę Wiesława Graczyka grał:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki