Hubert Urbański, Milionerzy TVN

i

Autor: Facebook fanpage Milionerzy TVN Hubert Urbański, Milionerzy TVN

QUIZ. Test wiedzy o Hubercie Urbańskim. Tylko prawdziwy fan "Milionerów" będzie miał 7/10 punktów

2021-06-06 11:47

To zdecydowanie jeden z najsłynniejszych prowadzących polskiej telewizji! Hubert Urbański od lat związany jest ze stacją TVN, gdzie nie boi się zadawać trudnych pytań w kultowym teleturnieju "Milionerzy". Jego nietypowe poczucie humoru sprawia, że program nieustannie cieszy się ogromną popularnością. Sprawdź, co wiesz o Hubercie Urbańskim! Tylko prawdziwy fan będzie miał minimum 7/10 punktów!

QUIZ. Test wiedzy o Hubercie Urbańskim. Tylko prawdziwy fan "Milionerów" będzie miał 7/10 punktów

Pytanie 1 z 10
W którym roku Hubert Urbański został prowadzącym "Milionerów"?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE