Rafał Brzozowski, przez covid jest uwięziony w hotelu

i

Autor: @RAFALBRZOZOWSKIOFFICIAL/ FACEBOOK Rafał Brzozowski, przez covid jest uwięziony w hotelu

Rafał Brzozowski: Przez COVID-19 jest uwięziony w hotelu!

2021-05-18 16:40

Występ Rafała Brzozowskiego (40 l.) na tegorocznym konkursie Eurowizji w Rotterdamie wciąż wisi pod znakiem zapytania. Polska ekipa została poddana izolacji, po tym jak jedna z osób miała dodatni wynik testu PCR. Mimo wszystko przygotowania do występu, podczas którego wokalista zaprezentuje numer „The Ride” idą pełną parą!

Rafał choć nie pojawił się na uroczystej ceremonii otwarcia ani nie wziął udziału w zwiedzaniu Holandii, nie traci nadziei na czwartkowy występ. Mimo iż ciągle jest uwięziony w hotelowym pokoju.

– Jestem ozdrowieńcem. Mam przeciwciała. Niedawno się badałem. Większość ekipy to także ozdrowieńcy, więc mamy nadzieję, że nie będzie już więcej niespodzianek. Jesteśmy dobrej myśli, choć mała doza niepewności pozostaje, bo procedury są tu sztywne… W środę będziemy mieć robione ponowne testy, które wszystko zweryfikują… Myślę, że będzie OK. Jestem dobrej myśli, że dalej będą negatywne – mówi Rafał w rozmowie z „Super Expressem”.

Piosenkarz zdradza, jak wyglądają niecodzienne przygotowania do tego ważnego koncertu. 

– Każdy przygotowuje się w swoim pokoju. Ja ćwiczę wokal, mam mikrofon, nagrywarkę, więc mogę sobie wszystko porównywać. Chłopaki tańczą układy w pokojach. Będziemy mieli jeden dzień, żeby się zebrać po prostu, ale damy radę – zapewnia. 

Więcej w pierwszej części najnowszego wywiadu "Super Expressu" z Rafałem Brzozowskim, który znajdziecie poniżej.

Rafał Brzozowski o Eurowizji: Jestem ozdrowieńcem, mam przeciwciała, ale zdecyduje wynik testu przed samym występem

Quiz. Historia Polski na Eurowizji. Znasz wszystkich reprezentantów?

Pytanie 1 z 10
Kto dwukrotnie reprezentował nasz kraj?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany