Rafał Szatan chwali się klatą

i

Autor: Instagram @ Rafał Szatan Rafał Szatan chwali się klatą

Gorące zdjęcia

Rafał Szatan chwali się umięśnioną klatą! Basia to prawdziwa szczęściara

2022-08-03 21:14

Barbara Kurdej-Szatan (37 l.) razem z mężem Rafałem Szatanem (34 l.) i dziećmi wybrała się na zasłużony wypoczynek. W przeciwieństwie do wielu rodzimych gwiazd nie zdecydowała się na urlop nad Bałtykiem, ale na Majorce, gdzie każdego dnia można liczyć na piękne słońce. Przy okazji, Rafał mógł zaprezentować swój umięśniony tors...

Rafał Szatan chwali się klatą

„Jeszcze nigdy tu nie byliśmy, a od dawna marzyłam, aby przybyć na tę piękną wyspę” – napisała przy jednym z wielu zdjęć z podróży Basia Kurdej-Szatan. Małżeństwo dopiero teraz mogło sobie pozwolić na dłuższy wyjazd – ona pracowała bowiem na planie nowego serialu Polsatu „Domek na szczęście”, a on nad kolejnymi utworami, które ukażą się na jego płycie. Uwadze internautów nie umknęło umięśnione ciało Rafała... Widać, że podczas pandemii nieobce mu były ćwiczenia. 

Zobacz: Naga Kurdej-Szatan wystąpiła w teledysku. W tle elficka muzyka

Historia związku Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana

Barbara Kurdej-Szatan jest żoną Rafała Szatana od 11 lat. Para doczekała się dwójki dzieci i wiedzie szczęśliwe życie. Niestety, w ich małżeństwie nie zawsze było kolorowo. 

Oboje zmagali się z kryzysami, ale ostatecznie zawsze wychodzili z nich obronną ręką. Aktorka zdradziła, jak udało im się tego dokonać.

Najważniejszym jest chcieć. Jeżeli ktoś chce coś naprawić, to się stara i naprawi. Dwie strony muszą chcieć. Jeżeli ktoś nie chce, to nie ma to sensu. My po prostu chcieliśmy o siebie walczyć i ze sobą być. Wiedzieliśmy, że bardzo się kochamy i pomimo różnych przeciwności, które nas spotkały, pokonaliśmy je i jesteśmy bardzo szczęśliwi - powiedziała Plotkowi.

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła także, jak poznała swojego męża.

- Poznaliśmy się w teatrze na próbie do musicalu "Hair". Rafał grał główną rolę, Claude'a, a ja miałam grać Sheilę, ale ostatecznie nie mogłam wziąć udziału w tym projekcie, bo byłam na etacie w teatrze Nowym w Poznaniu. Dwa miesiące później Rafał odezwał się do mnie na Facebooku. Spotkaliśmy się na basenie. [...] Było bardzo swobodnie. To chyba było ważne wtedy, że nikt nie miał oczekiwań i żadnego napięcia. Polubiliśmy się, a potem pokochaliśmy - podkreśliła.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie małżeńskim. Plotki okazały się być prawdą

Kurdej-Szatan nie wiedziała nawet co kręci! Nowy mąż grubo ją podsumował na planie Domek na szczęście - WIDEO, ZDJĘCIA
Sonda
Czy ćwiczysz regularnie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany