Policja skonfiskowała marihuanę znanemu raperowi. Teraz ją oddali

i

Autor: Instagram

Znany raper nagrał, jak policja zwraca mu marihuanę. "Legendarna chwila", tego nie można przegapić!

2021-01-19 11:48

Raper Kali odebrał marihuanę z policji! Nazwał to legendarnym momentem, bo jest "chyba jednym z pierwszych takich pacjentów w Polsce". Muzyk nagrał moment, w którym wychodzi z komisariatu policji w Warszawie z pudełeczkiem zarekwirowanego towaru. Funkcjonariusze zmienili zdanie. Jak do tego doszło? Sprawdź poniżej.

Raper Kali, czyli Marcin Kamil Gutkowski pokazał pomyłkę policji, która musiała oddać mu zarekwirowane pudełko z marihuaną. Na komendzie warszawskiej policji zjawił się ze swoim adwokatem: - Historyczna chwila, legendarny moment – policja oddała mi marihuanę skonfiskowaną 2 miesiące temu, ponieważ jestem pacjentem medycznym marihuany. Chyba jestem jednym z pierwszych pacjentów w Polsce, którzy odebrali z Policji susz. Niedobre jest to, że skonfiskowano mi ten susz i policja nie wierzyła, że posiadam susz z legalnego źródła czy, że ma odpowiednie stężenie thc. Badanie wykazało, że stężenie thc jest odpowiednie do przypisanej mi recepty. Adwokat rapera wyjaśnił, że policja powinna dodatkowo ustalić źródło pochodzenia towaru, ale nie potrafiła zweryfikować, czy susz jest legalny. Nagranie z komisariatu poniżej. Raper był bardzo zadowolony z całej sytuacji. 

Gwiazdy w lodowatej wodzie. Tak chwalą się morsowaniem

ZOBACZ:Porażające słowa Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Poważne przejścia w małżeństwie

Policja oddała marihuanę znanemu raperowi

i

Autor: Instagram Marcin "Kali" Gutkowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE