RODZICE Olgi Kaczyńskiej nauczyli ją optymizmu: Nawet jak jest źle, to mówię, że jest dobrze

2011-12-08 16:00

Olga Kaczyńska (19 l.) zwyciężyła drugą edycję "Top Model. Zostań Modelką". Swój sukces zawdzięcza nie tylko własnemu uporowi i determinacji, ale też ukochanym rodzicom. Początkująca modelka, zdaje sobie sprawę, że teraz czeka ją ciężka praca.

Rodzice nowej polskiej topmodelki od zawsze wspierają Olgę. Mama Jolanta i ojciec Roman cieszą się z sukcesu córki i trzymają mocno kciuki za rozwój jej kariery. Wierzą, że dziewczyna poradzi sobie w świecie show-biznesu, bo nauczyli ją, jak o siebie dbać.

- Mam optymistyczne podejście do życia, którym zarażam innych ludzi. Nawet jak jest źle, to mówię, że jest dobrze - nauczyli mnie tego rodzice - powiedziała w wywiadzie z SE.pl Olga.

"My staraliśmy się dać jej wszystko, co najlepsze i myślę, że teraz to wykorzystuje i jest jej łatwiej. Jestem dumny z córki, kto by nie był" - mówił po finale pan Roman.

- Nigdy w życiu nie byłam tak zadowolona. Po wyjściu z hali najpierw usiądę. Muszę posiedzieć sekundę sama, tak żeby dotarło do mnie, że wygrałam ten program. Później będę świętować ze znajomymi, a od rana czeka mnie ciężka praca. (...) Ja wiedziałam, ze z taką figurą jaką miałam na początku programu, nie mam szans w modelingu - mówiła w rozmowie z SE.pl po finale 19-latka.

Przypominamy, że Olga schudła prawie 10 kilogramów w trakcie trwania 2 edycji "Top Model".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany