Roxie Węgiel

i

Autor: AKPA/Podlewski Roxie Węgiel

Z kim się spotyka?

Roksana Węgiel mówi o swoim chłopaku. To coś poważnego?

2022-09-21 15:26

Roksana Węgiel (17 l.) to ulubienica polskich nastolatków. Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla wszystkich jej fanów, serce piosenkarki jest już zajęte! Celebrytka uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego związku.

Przeboje Roksany Węgiel biją rekordy popularności, a piosenkarkę obserwuje na Instagramie prawie 1,5 miliona fanów. Mnóstwo koncertuje i nagrywa nowe kawałki, jednak musi się też skupić na szkole. W końcu ma przed sobą trudne przygotowania do matury. Ostatnio może mieć co prawda lekki problem ze skupieniem się, bo jakiś czas temu ujawniła, że ma chłopaka. Niestety nie wiemy, jak wygląda, bo Roxie chroni jego tożsamość. 

Kim jest chłopak Roxie Węgiel?

Jakiś czas temu na Instagramie Roxie wrzuciła zdjęcie, na którym pokazała, jak przechadza się brzegiem morza z tajemniczym nieznajomym. Dodała też serduszko, co jasno dało do zrozumienia, że to nie tylko kolega. Niestety od tamtej pory, piosenkarka nie pokazała twarzy swojego wybranka. Portal Pudelek zapytał się jej, czy wkrótce zobaczymy ich razem na jakiejś imprezie:

Raczej nie zrobię tego, on nie jest osobą publiczną i chcemy, żeby tak pozostało!

Sonda
Słuchasz Roksany Węgiel?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE