W sieci aż huczy od plotek o rozstaniu Waldemara i Doroty z "Rolnik szuka żony". Teraz głos zabrali oboje, ale zrobili to oddzielnie

2024-04-23 7:50

Gdy sieć obiegła niepokojąca informacja o rozpadzie związku Waldemara i Doroty - uczestników dziesiątej edycji programu "Rolnik szuka żony", domysłom i plotkom nie było końca. Rolnik z Kujaw zdecydował się zabrać głos i raz na zawsze wyjaśnić sprawę. Również jego ukochana Dorota postanowiła zaprzeczyć plotkom. Zrobili to jednak oddzielnie, co wywołało kolejne wątpliwości. Przekonali?

Waldemar i Dorota z Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

Związek Doroty i Waldemara od początku wielu osobom wydawał się kontrowersyjny. Rolnikowi widzowie mieli za złe brak zdecydowania oraz granie na dwa fronty. Już w trakcie trwania programu "Rolnik szuka żony" wyszło na jaw, ze gospodarz zaprosił do siebie trzy kandydatki, a jednocześnie utrzymywał kontakt z kobietą spoza programu. Potem wyrzucano mu, że zostawił w gospodarstwie piękną Ewę, a odesłał do domu Dorotę, która zdecydowanie bardziej pasowała do jego sposobu życia. Gdy wielu telewidzów uznało, że w programie nie szuka miłości, a sławy, zaskoczył wszystkich ogłaszając w finałowym odcinku show TVP związek... z Dorotą. Okazało się, że po tym jak Ewa Kryza dała mu kosza, poprosił Dorotę o drugą szansę i ją dostał. Zakochani układali sobie życie razem. Oboje zapewniali, że są szczęśliwi.

W sieci aż huczy od plotek o Waldku i Dorocie z "Rolnik szuka żony"

Kilka dni temu media obiegły doniesienia o rozstaniu Waldemara i Doroty. Wnioski, może nazbyt pochopne, mogły się nasuwać same. Oboje już jakiś czas nie wrzucili żadnych wspólnych zdjęć, do tego Dorota zamieściła na Instagramie w tym czasie kilka zastanawiających wpisów. A nawet niezbyt uważni fani wiedzą, że w jej wypowiedziach w mediach społecznościowych zawsze jest jakieś drugie dno. Jakby tego było mało, Adam Kraśko wrzucił do sieci zdjęcie z urodzin Natalii Kwaśniewskiej (uczestniczki 4.edycji show). Waldemar na tej imprezie był sam, bez Doroty. Ta z kolei wrzuciła fotografię z wakacji na Malcie, gdzie najwyraźniej pojechała bez Waldiego. 

Waldemar i Dorota dementują pogłoski o rozstaniu

Teraz oboje zabrali głos. Waldemar skomentował sprawę w rozmowie z "Faktem". „Mogę potwierdzić, że my się nie rozstaliśmy. Wbrew tym wszystkim, którzy nam tego życzą. Wszystko jest ok. Cały czas było. Nie wiem, skąd te insynuacje, że coś miało być nie tak. Chyba na podstawie jakiegoś wpisu ktoś tam coś sobie dopowiedział... Przeprowadzka Dorotki do mnie również jest aktualna. Tak jak zapowiadałem na koniec czerwca lub na początku lipca to się wydarzy" - zapewnia rolnik. Dorota zaś wdała się w dyskusję z obserwatorami na Instagramie. "Gadajo że, "atrakcyjny Wadi" musi być w cudzysłowie - bo w tym przypadku o gustach się nie dyskutuje ma inną" (pisownia oryginalna) - zagaił jeden z fanów. Dorota poradziła zmienić informatora i zapewniła: "Nadal jesteśmy razem i nic ani nikt tego nie zmieni :)". 

Zobacz galerię: Waldek i Dorota w programie "Rolnik szuka żony"

QUIZ. Jak dobrze znasz program "Rolnik szuka żony" i jego bohaterów?! Maksymalny wynik zdobędą prawdziwi fani!

Pytanie 1 z 10
Na początek łatwizna. W którym roku wyemitowany pierwszy odcinek programu?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki