Budka Suflera w nowym składzie

i

Autor: materiały prasowe Budka Suflera w nowym składzie

Romuald Lipko ma raka. Co z trasą Budki Suflera?

2019-07-11 11:40

Budka Suflera niedawno reaktywowała się z nowym wokalistą Robertem Żarczyńskim, który zastąpił Krzysztofa Cugowskiego (69 l.). Zespół na jesieni ma zaplanowaną trasę koncertową. Czy z powodu choroby nowotworowej Romualda Lipki (69 l.) dojdzie ona do skutku?

Budka Suflera powraca na scenę po 5 letniej przerwie. Gra w zmienionym składzie. Nowym wokalista został Robert Żarczyński. Liderem niezmiennie jest Romuald Lipko, który niestety poważnie zachorował na raka. Leczy się teraz w specjalistycznej klinice w Magdeburgu.

Przedstawiciel agencji TopKoncert, współpracujący z Budką Suflera, zapewnia, że zaplanowane koncerty się odbędą. - Nie przerywamy prac związanych z powrotem zespołu na scenę. Podobnie jak nasz przyjaciel, ogromnie wierzymy w sukces zaplanowanej na wrzesień i październik trasy koncertowej - cytuje jego słowa Onet. 

Trasa koncertowa "45 lat. Powrót do korzeni" rozpocznie się 29 września w Krakowie. Będzie to data symboliczna, 9. rocznica śmierci Romualda Czystawa (+60 l.), byłego wokalisty zespołu. Budka Suflera zagra także w Warszawie (2.10), Poznaniu (5.10), Gdańsku (11.10), Wrocławiu (13.10), Szczecinie (20.10) i Katowicach.

Lider Budki Suflera choruje na raka. Polscy lekarze są bezradni. ZDJĘCIE ze szpitala

Kim jest Robert Żarczyński, nowy wokalista Budki Suflera?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE