Małgorzata Rozenek-Majdan - nasze łóżko płonie

i

Autor: instagram Małgorzata Rozenek-Majdan - nasze łóżko płonie

Rozenek wygadała się, co robi z Majdanem w łóżku. Nie uwierzycie, za co go chwali

2021-11-27 5:30

Wyszły na jaw sekrety alkowy Małgorzaty Rozenek (43 l.) i Radosława Majdana (49 l.). Celebrytka nie może się nachwalić formą oraz… płodnością swojego męża. Szczerze przyznała też, że wie, że Radzio miał w swoim życiu wiele kobiet.

Małgorzata Rozenek jeszcze nigdy nie była tak szczera. Bez skrępowania opowiedziała o tym, co dzieje się w łóżku jej i Radka Majdana. Choć są parą już od 8 lat, wciąż jest między nimi prawdziwy ogień.

- U nas życie łóżkowe kwitnie do tej pory! - zapewnia Małgorzata Rozenek. - A staranie o dziecko nam tego nie popsuło. Do kliniki przekładaliśmy prokreację, a igraszki zostawialiśmy w domu – wyjaśnia w podcaście „Tak mamy” Natalii Hołowni i Martyny Wyrzykowskiej.

NIE PRZEGAP: Małgorzata Rozenek zmniejszyła biust. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda. Oto nowa sylwetka gwiazdy [FOTO]

Przy okazji Małgosia ujawniła, że gdy starali się o dziecko, Radek musiał przejść badanie nasienia. I byli zaskoczeni wynikami.

- Starałam się przygotować Radosława: "Radziu, może być coś nie tak. Nastaw się. Z twoją przeszłością... Z twoją ilością kobiet na koncie to, że ty nie masz dziecka, to świadczy tylko o jednym" - śmiała się Małgosia, zdradzając, że wie o dawnym intensywnym życiu miłosnym swojego męża.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek załamie się, gdy zobaczy TE zdjęcia. W życiu nie pokazałaby się tak publicznie. Nie uwierzycie, co robiła przed domem

- On już bidula w to uwierzył. Mówił: "No dobra, trudno. Wiesz jak to jest, sportowiec, tyle razy piłką dostałem". Lekarze też już byli przekonani, że u Radka będzie problem. Przedstawiano nam już formy leczenia. I nagle dzwoni do mnie niezwykle podekscytowany lekarz: "Odebraliśmy Radzia wyniki. On jest w pierwszej trójce tej kliniki!" - ogłosiła z dumą Małgorzata Rozenek.

W trakcie rozmowy gwiazda ujawniła, że gdyby wcześniej udało jej się zajść w ciążę z Heniem, dziś mieliby już kolejne dziecko. Ale oczywiście wymarzony, 1,5 roczny już synek to dla nich pełnia szczęścia.

Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE