Aż huczy od plotek o przyczynie rozwodu Cichopek! Znajomy ujawnia: Hakiel DOSTAWAŁ SZAŁU, bo...

i

Autor: AKPA Aż huczy od plotek o przyczynie rozwodu Cichopek! Znajomy ujawnia: "Hakiel DOSTAWAŁ SZAŁU, bo..."

Aż huczy od plotek o przyczynie rozwodu Cichopek! Znajomy ujawnia: "Hakiel DOSTAWAŁ SZAŁU, że..."

2022-03-11 17:00

Kasia Cichopek (40 l.) i Marcin Hakiel (39 l.) ogłosili właśnie, że po 17-stu latach związku postanowili się rozstać. Ta wiadomość jest prawdziwym szokiem dla ich fanów, którzy do ostatniej chwili wierzyli, że ta dwójka jest idealnym i kochającym się małżeństwem. Wielu nie może zrozumieć, co ich aż tak bardzo poróżniło, że nie chcą już ratować swojego związku. O przyczynach ich rozwodu aż huczy w sieci! W tej kwestii wypowiedział się też znajomy pary, który ujawnił dość szokujące rzeczy...

Zarówno Kasia Cichopek, jak i jej mąż już od jakiegoś czasu wysyłali sygnały świadczące, że w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej. Aktorka w jednym z wywiadów wspomniała, że miewają z Marcinem trudne momenty, jednak starają się ratować swój związek dla dobra dwojga dzieci: 13-letniego Adasia i 8-letniej Helenki.

W piątek, 11 marca, aktorka i tancerz opublikowali na swoich profilach w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie w związku ze swoim rozstaniem. Żadne z nich nie podało przyczyn decyzji o rozwodzie, ale w mediach aż huczy o domniemanych powodach tego rozstania. Pomponik, który powołuje się na znajomego małżonków, twierdzi, że główną przyczyną rozpadu ich związku, była zazdrość o sukcesy żony.

- Dostawał szału, że sam tak dobrze sobie nie radzi. Nie był chwalony, nie mógł się wykazać, a dla faceta to policzek i porażka. Gdy żona odnosiła kolejne sukcesy, on czuł się odstawiony na boczny tor - mówi portalowi znajomy pary.

Kasia Cichopek rzeczywiście nie może narzekać na brak zajęć. Gra w "M jak miłość", prowadzi "Pytanie na śniadanie" i stworzyła własną markę biżuterii. Równolegle kolorowa prasa donosiła, że szkoły tańca Marcina mają problemy przez lockdowny. Natomiast pandemia wcale nie zaszkodziła Kasi. Aktorka zarabia prawdziwą fortunę za reklamy na Instagramie - stawki zaczynają się już od 5 tysięcy złotych za jeden post. Wiele firm zabiega o współpracę z Kasią, wciąż spływa też sporo ofert z telewizji.

- Telewizja widzi duży potencjał w Cichopek i wiąże z nią poważne plany. Ostatnie doniesienia, jakoby produkcja była z niej niezadowolona, to plotki. Kaśka podoba się widzom, jest lubiana i produkcja to widzi. Sukcesy żony, paradoksalnie, mogą bardzo boleć - donosi znajomy pary.

Myślicie, że to prawdopodobny scenariusz?

ZOBACZ TEŻ: Ostatnie wspólne zdjęcie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Wyglądali na szczęśliwych?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany