Rozwód Schwarzeneggera: Terminator ZDRADZAŁ żonę ze służącą!

2011-05-17 20:31

O tym, że Arnold Schwarzenegger rozwodzi się ze swoją żoną Marią świat plotkuje od dawna. Do tej pory nie było jednak wiadomo, co było przyczyną rozpadu ich związku. Teraz światło dzienne ujrzały szokujące informacje - legendarny Terminator zdradzał żonę ze służącą!

Do takich sensacyjnych informacji dotarł Los Angeles Times. Gazeta pisze, że Maria wyprowadziła się z domu Schwarzeneggera po tym, jak dowiedziała się o romansie swojego męża ze służącą sprzątającą posiadłość byłego gubernatora Kalifornii.

Nieślubne dziecko Schwarzeneggera ma teraz 10 lat, a jego matka została już zwolniona. Aktor zabezpieczył jednak jej przyszłość wypłacając odpowiednio wysoką odprawę.

Przeczytaj koniecznie: Miley Cyrus ma ochotę na Schwarzeneggera!

"Po tym, jak przestałem być gubernatorem, powiedziałem o wszystkim mojej żonie. Rozumiem i zasługuję na wszystkie złe emocje i rozczarowanie ze strony mojej rodziny i przyjaciół. Nie mam żadnych wymówek i biorę pełną odpowiedzialność za krzywdę, jaką wyrządziłem. Przepraszam Marię, moje dzieci i moją rodzinę, naprawdę mi przykro" - czytamy w oświadczeniu wysłanym przez popularnego niegdyś aktora do amerykańskich mediów.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany