Są młodzi, piękni i majętni. Właśnie kupili wypasioną willę. Po odebraniu kluczy, założyli chacie konto na Instagramie

2023-09-20 21:20

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to para influencerów, którym zdecydowanie się powiodło. Są młodzi, piękni, szczęśliwi, i... niemal wszystko potrafią zamienić w złoto, a przynajmniej na tym zarobić. Los obdarował ich trzema wspaniałymi córkami, więc niedługo po narodzinach najmłodszej postanowili poszukać większego lokum dla rodziny. Miało być mieszkanie, ale ostatecznie odebrali klucze do 230-metrowej willi. Zaraz po podpisaniu dokumentów dom dostał swoje własne konto na Insta.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na zarabianiu i Internecie zjedli zęby. Oboje prowadza bardzo popularne konta na Instagramie (każde z nich po ok. 2 mln obserwujących), brylują także ze swoimi filmami na YouTube. Nie było więc żadnej tajemnicy, że po narodzinach trzeciego dziecka chcą zmienić lokum na większe. Ogłosili to wszem i wobec, choć plany odnośnie nowego domu zmieniały się na przestrzeni czasu. najpierw planowali wybudować dom od zera, potem doszli do wniosku, że poszukają większego mieszkania.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski kupili dom 

Ostatecznie jednak zaskoczyli wszystkich informacją o tym, że właśnie stali się posiadaczami 230-metrowej willi, położonej w sąsiedztwie  sosnowego lasu."...Pewnego dnia, odnalazłem ogłoszenie ze sprzedażą tego pięknego domu wśród drzew. Pojechaliśmy go obejrzeć tego samego dnia i zakochaliśmy się w nim od pierwszej wizyty. Tydzień temu podpisaliśmy akt notarialny i staliśmy się właścicielami tego piękna" - napisał w poście uradowany nowy właściciel w poście na Instagramie.

Willa influencerów ma swoje konto na Instagramie

Jednak wpis ten nie pojawił się na jego koncie, bądź koncie jego żony, a na koncie domu. Młodzi przedsiębiorcy od razu założyli nieruchomości oddzielne konto na Instagramie. Czyżby dom też miał na siebie zarabiać? To całkiem zmyślny pomysł - w kilka godzin konto zaobserwowało ponad 50 tys. osób. A za fanami z pewnością przyjdą i reklamodawcy. Brawo! 

Magdalena Waligórska-Lisiecka planuje trzecie dziecko?

QUIZ. Kto z kim, czyli połącz w pary polskie gwiazdy

Pytanie 1 z 14
Na początek coś łatwego - jedna z ulubionych par polskiego show-biznesu. Katarzyna Cichopek jest w związku:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany