Sandra Kubicka uważa, że Baron był jej przeznaczony! TO ostateczny dowód

2022-03-11 14:25

Sandra Kubicka (27 l.) i Aleksander Milwiw-Baron (39 l.) to jedna z najbardziej gorących par polskiego show-biznesu. Początkowo ukrywali romantyczne uczucie przed światem, ale odkąd wyszło na jaw, że są razem, niemal codziennie publikują wspólne zdjęcia i filmy w mediach społecznościowych. Modelka zdradziła, że już kilka lat temu jej ukochany kupił "Playboya" z jej zdjęciem na okładce. Kubicka wierzy, że to dowód, że są sobie przeznaczeni.

Sandra Kubicka Baron

i

Autor: Akpa Sandra Kubicka Baron

Sandra Kubicka od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku z gitarzystą zespołu Afromental Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Para poznała się już wiele lat temu i od tamtego czasu utrzymywała ze sobą koleżeńskie relacje. Życie jednak lubi być przewrotne. Po latach spędzonych z innymi partnerami, oboje zdecydowali dać sobie szansę na miłość. Celebrytka wyznała ostatnio, że jej ukochany w 2017 r. kupił magazyn Playboy z jej zdjęciami. Ona w tym czasie, mieszkając w Miami, słuchała muzyki Afromental: „Tak się ganialiśmy w kółko” - przyznała na Instagramie.

Zobacz: Sandra Kubicka wyznała, że jest demiseksualna. Czy ma to wpływ na związek z Baronem?

Baron kupił Playboya z Kubicką na okładce

Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio wstawiła na InstaStory filmik, w którym opowiedziała, że Baron od dawna był jej wielkim fanem. Muzyk w 2017 roku kupił Playboya ze zdjęciami Kubickiej. Modelka stwierdziła, że to musi być przeznaczenie.

Dowód na to, że byliśmy sobie przeznaczeni. Kupił moją gazetę w 2017 roku. Kocham @alekbaron, wierny fan od tylu lat. On kupował moje gazety, a ja śpiewałam piosenki Afromental w Miami i tak się ganialiśmy w kółko - stwierdziła.

Zobacz galerię: Sandra Kubicka i Baron

Sonda
Sandra Kubicka i Baron - czy lubisz tę parę?