Trudno powstrzymać łzy

Serce nam pękło na widok grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Tak wygląda nagrobek milionera cztery lata po śmierci

2023-08-18 12:54

Równo cztery lata temu zmarł znany producent i milioner, Piotr Woźniak-Starak. Prywatnie był mężem gwiazdy stacji TVN, Agnieszki Woźniak-Starak. Do tragedii doszło na jeziorze Kisajno. Akcje poszukiwawcze trwały kilka dni i odbywały się na oczach całej Polski. Tak dziś wygląda jego nagrobek. Łzy cisną się do oczu!

Tragiczna śmierć producenta Piotra Woźniaka-Staraka była wstrząsem dla jego rodziny i ukochanej żony Agnieszki. Młody producent w nocy wypadł ze swojej motorówki i utonął. Jego ciało znaleziono dopiero po czterech dniach poszukiwań. W szoku byli wszyscy, a rodzina producenta filmowego i jego żona przeżywali istny koszmar. Najbliżsi producenta zlecili włoskim projektantom wybudowanie prawdziwego mauzoleum. Grobowiec wykonany jest z wysokiej jakości kamienia, który w częściach przyjechał do Polski z Włoch. Tak wygląda dziś jego grób

Nagrobek Woźniaka-Staraka cztery lata po śmierci! Trudno powstrzymać łzy

Piotr Woźniak-Starak został pochowany w swojej posiadłości w Fuledzie na Mazurach. Producent ma również drugi symboliczny nagrobek, na warszawskich Powązkach. Budowa jest dużych rozmiarów i widać ją z daleka. Dodatkowo jest także stale monitorowany. Nad wejściem do mauzoleum widać duży napis "Starak". Zobaczcie, jak wygląda grób męża Agnieszki Woźniak-Starak cztery lata po śmierci.

Zobacz poniższą galerię: Piotr Woźniak-Starak tak wygląda jego grób w 4. rocznicę śmierci 

Luksusowy grób Piotra Woźniaka-Staraka. Mogiła zmieniła się w imponujące mauzoleum