Gigantyczna afera za kulisami Sylwestra Polsatu! Wiktoria Gąsiewska okrutnie upokorzona!

2022-01-03 20:31
Gigantyczna afera za kulisami Sylwestra Polsatu! Wiktoria Gąsiewska okrutnie upokorzona!
Autor: AKPA Gigantyczna afera za kulisami Sylwestra Polsatu! Wiktoria Gąsiewska okrutnie upokorzona!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się niedawno. Młody gwiazdor serialu Rodzinka.pl bardzo boleśnie przeżył koniec związku. Wielu było zaskoczonych, że gdy Polsat ogłosił, że oboje znaleźli się wśród gwiazd, które poprowadzą ich sylwestrową imprezę. Teraz do mediów docierają szokujące informacje o tym, co działo się za kulisami wydarzenia! Wiktoria Gąsiewska została okrutnie upokorzona!

Tuż po finale "Tańca z gwiazdami" paparazzi sfotografowali Wiktorię Gąsiewską, gdy obściskiwała się z mężczyzną, który zdecydowanie nie był jej partnerem. Wtedy to właśnie wyszło na jaw, że młoda aktorka rozstała się z Adamem Zdrójkowskim. Była para spotkała się ponownie na imprezie telewizji Polsat. Pudelek donosi, że Wiktoria Gąsiewska została mocno wykluczona z polsatowskiej ekipy ze względu na byłego partnera.

- W odróżnieniu od Zdrójkowskiego nie widać jej na grupowych fotografiach między innymi z Krzysztofem Ibiszem czy Marceliną Zawadzką... - zauważają dziennikarze.

NIE PRZEGAP: Promocje Pepco, że aż oczy wyjdą Wam z orbit. Wyprzedaż 2022. Ten sweter to arcydzieło w niewiarygodnej cenie

Pudelek skontaktował się z osobą z produkcji telewizji Polsat, która wyjawiła, co działo się za kulisami. Okazuje się, że inne, obecne tam gwiazdy otwarcie opowiadają się po stronie Zdrójkowskiego.

- Wszyscy byli doskonale zorientowani w sytuacji i jednogłośnie stwierdzili, że zachowanie Wiktorii względem Adama było karygodne - zdradza osoba z produkcji Polsatu.

W kuluarach mówią też, że Wiktoria Gąsiewska od początku nie miała szczerych intencji wobec Zdrójkowskiego. Zarzucają jej, że wykorzystała Adama, który zyskał popularność dzięki serialowi "Rodzinka.pl" i chciała "wybić się na jego plecach".

- Plotkowano, że będąc jeszcze nastolatką, wybiła się na jego plecach. (...) Wszystko byle tylko otrzymywać angaże do reklam lub innych produkcji telewizyjnych - mówi portalowi pracownik Polsatu.

NIE PRZEGAP: Piotr Kraśko utarł nos Monice Olejnik! Dziennikarka musi przełknąć gorycz porażki

Dodaje też, że Adam Zdrójkowski, w przeciwieństwie do Wiktorii Gąsiewskiej, wiązał z tą relacją wielkie nadzieje i był mocno w nią zaangażowany. Rozstanie było dla niego ogromnym ciosem.

- Adam naprawdę bardzo to przeżył. Szczerze kochał Wiktorię, planował z nią wspólną przyszłość. Po jej skandalicznym zachowaniu stracił wiarę w miłość, aktualnie nie wie, czy będzie jeszcze w stanie komukolwiek zaufać. (...).

Gwiazdor serialu Rodzinka.pl może liczyć na wsparcie nie tylko najbliższych mu osób, ale również gwiazd znanych z telewizji. Portal donosi, że "spora część zaangażowanych w tegoroczną Sylwestrową Moc Przebojów osób była wyraźnie zirytowana tym, że Wiktorię w ogóle zaangażowano i nie zamierzała tego ukrywać". Wyjątkowo okrutnie potraktowali Wiktorię.

- Znajomi i przyjaciele z jego otoczenia cały czas go wspierają. Nie inaczej było również podczas gali sylwestrowej. Większość osób, która współprowadziła koncert, była zażenowana angażem Wiktorii do przedsięwzięcia. Nikt nie chciał z nią rozmawiać, widać było, że snuje się jak widmo gdzieś za kulisami. Próbowała rozmawiać z operatorami kamer, ale ewidentnie nie mogła odnaleźć się na gali - relacjonuje źródło Pudelka.

NIE PRZEGAP: Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli - ZDJĘCIA

Sonda
Czy Wiktoria Gąsiewska zasłużyła, by tak ją potraktować?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE