Kajra i Sławomir

i

Autor: Akpa Kajra i Sławomir

Sławomir zdradza, jak powiększa biust żony. To może zrobić każdy, niekoniecznie w domu

2019-09-10 11:48

Sławomir (36 l.) zdradził, swój sposób na powiększenie biustu żony. Metoda muzyka jest banalnie prosta i każdy może ją wprowadzić w życie. Niepotrzebne są skomplikowane operacje czy zabiegi pielęgnacyjne.

Sławomir i Kajra są małżeństwem na medal. Muzycy słyną z dużego poczucia humoru i dystansu do samych siebie. Niedawno na profilu instagramowym gwiazdy rock polo pojawiło się bezpośrednie pytanie dotyczące biustu Magdaleny. Pod jednym z ostatnich zdjęć fan pary zastanawiał się, czy kobieta sprawiła sobie nowe piersi. Na odpowiedź Sławomira nie trzeba było długo czekać. - Ciągle ten sam. Ale rośnie od przytulania - odpowiedział autor piosenki "Miłość w Zakopanem".

Swoimi słowami muzyk dał do zrozumienia, że miłość i czułe gesty mogą zdziałać cuda, a nawet powiększyć biust! Sposób państwa Zapałów wydaje się zatem banalnie prosty i dużo przyjemniejszy, niż operacja czy skomplikowane zabiegi pielęgnacyjne.

Sławomir o biuście Kajry

i

Autor: Instagram/slawomir_gwiazda_rock_polo Sławomir o biuście Kajry

Aby zobaczyć zdjęcie "powiększonego" biustu Kajry, wystarczy kliknąć na strzałkę znajdującą się w środkowej części fotografii.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany