Ślub Olgi Bołądź. Panna młoda postawiła na prostotę i klasyczne dodatki

2024-02-27 9:17

Spore zmiany w życiu Olgi Bołądź (39 l.). Niedawno po raz kolejny została mamą, a teraz ona i jej partner zdecydowali się na skromny ślub, które udzielił im sam prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski. Tego dnia aktorka wyglądała naprawdę pięknie. W swojej stylizacji postawiła na elegancje i prostotę. Koniecznie zobaczcie!

Olga Bołądź

i

Autor: Kurnikowski/AKPA

Olga Bołądź pochwaliła się na Instagramie, że właśnie wyszła za mąż. Aktorka zdecydowała się na skromny cywilny ślub w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Wiele osób zwróciło uwagę na jej stylizację. Aktorka postawiła na prostą, białą i elegancką sukienkę, która nie była od światowej marki. Fani od razu zaczęli wypytywać skąd ta piękna kreacja.

- Zamówiona w sieci i udało się - odpowiedziała aktorka.

Olga Bołądź postawiła na prostą gorsetową sukienkę o długości midi z prostym dopasowanym dołem. Góra kreacji dobrze podkreśla atuty gwiazdy. Sukienka miała cienkie ramiączka i była subtelnie ozdobiona kryształami, które stanowiły ciekawe przełamanie prostoty. Bołądź zdecydowała się połączyć kreację z beżowymi szpilkami z kokardami. Nie zabrakło też biżuterii. W tym przypadku gwiazda także postawiła na prostotę i miała na sobie jedynie kolczyki.

Makijaż i fryzura nie odbiegały od współczesnych trendów w modzie ślubnej. Gwiazda miała delikatny i subtelny make-up, który nie przyćmiewał jej urody, a jedynie ją podkreślał. Fryzura także była prosta, ale jednocześnie efektowna.

Do tego w rękach miała atrybut każdej panny młodej, czyli bukiet biały róż.

Ślub Olgi Bołądź z Jakubem Chruścikowskim

Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski są ze sobą od kilku lat. O ich zaręczynach mówiono jedynie w sferze domysłów. Do oświadczyn miało dojść w 2021 roku - pisał tygodnik „Świat&Ludzie”. Para zdecydowanie stroni od blasku fleszy i rzadko pojawia się razem na „ściankach” i nie dzieli się detalami ze swojego prywatnego życia. Wiadomo jednak, że nowy mąż Olgi Bołądź jest właścicielem kilku warszawskich klubów.

Przypomnijmy, że aktorka wcześniej była związana z aktorem Maxem Ryanem, z którym ma syna Brunona. Do września 2018 była w związku z aktorem Sebastianem Fabijańskim.

Sonda
Podoba Ci się kreacja Olgi Bołądź?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki